EN|RU|UK
 Політика України
  6935  91

 Інформація, поширена колишнім працівником агентства, є недостовірною, - НАЗК

напк

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) заявляє, що оприлюднені колишнім керівником департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК Анною Соломатіною дані не відповідають дійсності, через що агентство подасть позов до суду з вимогою спростувати озвучену інформацію.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на заяву НАЗК.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Transparency International закликає уряд відсторонити від посади голову НАЗК на час проведення розслідування

"Брифінг екс-керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя, проведений сьогодні за участі народних депутатів України, є фактом поширення недостовірної інформації негативного змісту з метою дискредитації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції. У зв'язку з цим Національне агентство найближчим часом направить до суду позовну заяву з вимогою спростування оприлюдненої сьогодні, 14 листопада 2017 року, недостовірної інформації. Позовна заява буде подана до суду відповідного району м. Києва за місцем реєстрації відповідача", - йдеться у заяві на сайті НАЗК.

В агентстві також зазначили, що поширена у вівторок інформація, "без конкретних фактів", є "особистою атакою" на голову НАЗК Наталю Корчак, членів і колектив Нацагентства і "спробою дискредитації успішно розпочатої антикорупційної реформи в Україні".

Також читайте: Єгор Соболєв закликав свій комітет перевірити звинувачення на адресу Корчак з боку члена НАЗК Соломатіної

"В рамках відкритого Національним антикорупційним бюро України кримінального провадження за матеріалами колишнього керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя, Національне агентство готове до співпраці та зацікавлене в отриманні об'єктивного та неупередженого результату. У зв'язку з великим суспільним інтересом до спільної роботи антикорупційних органів, Національне агентство звертається до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для забезпечення належного процесуального керівництва", - сказано в заяві НАЗК.

Раніше у вівторок керівник департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) Анна Соломатіна заявила у вівторок, що перевірки е-декларування фальсифікуються і попросила антикорупційні органи розслідувати факти неправомірних дій, а голову НАЗК Наталю Корчак відсторонити від виконання обов'язків на час розслідування.

Вона також повідомила, що написала заяву про звільнення із займаної посади. Також заяви про звільнення із займаних посад написали ще кілька людей, у тому числі керівники інших департаментів НАЗК.

За словами А.Соломатіної, зараз вона на лікарняному, але їй відомо, що вже підготовлений наказ про її звільнення.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n462773
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору