EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  3498  20

 Ручне блокування податкових накладних як мінімум створить великі корупційні ризики, - Данилюк

данилюк

Проти ручного блокування податкових накладних висловилися і Мініфін, і МВФ, і бізнес-асоціації, оскільки існують значні корупційні ризики.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив голова Мінфіну Олександр Данилюк під час засідання податкового комітету ВР, на якому розглядається питання роботи Системи блокування податкових накладних. Детальніше про це читайте в статті "Блокування податкових накладних. Чи зупинить Рада наказ Мінфіну?"

Данилюк підкреслив, що Міністерство фінансів завжди працювало відкрито і налаштоване на пошук рішення проблем.

Він зазначив, що стосовно закону 7115 і запропонованого рішення про ручне блокування податкових накладних і Мінфін, і МВФ, і бізнес-асоціації висловилися проти, оскільки існують значні корупційні ризики.

"Саме цим і пояснюється наша спільна позиція (про автоматичне блокування. - ред.)", - сказав Данилюк.

"Зараз намагаються протягнути абсолютно інше рішення, яке в принципі переверне все з ніг на голову і поверне нас... або як мінімум створить великі корупційні ризики", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Подальше закручування гайок може покласти економіку догори днищем", - Пекар про блокування податкових накладних

Розповідаючи про впровадження автоматичної системи, Данилюк зазначив: "Ми розуміли, що будуть проблеми, тому що багато що змінюється. Ми створили спеціальний департамент у Мінфіні, який разом із ДФС проводить постійну моніторинг-роботу й оперативно розробляє зміни до переліку критеріїв", - розповів він, додавши, що це все одно вимагає певного часу, в тому числі через бюрократичні процедури.

Він також повідомив, що зараз на базі Мінфіну працює робоча група за участю експертів і представників бізнесу, що допомагає підтримувати зворотний зв'язок.

Данилюк підкреслив, що його міністерство проти впровадження механізмів, які створюють корупційні ризики, призводять до втрат бюджету і висловив упевненість, що представники бізнесу це теж підтримують.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n462887
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору