EN|RU|UK
 Політика України
  4036  24

 Громадська рада при НАЗК створює комісію для розслідування інформації, оприлюдненої Соломатіною

напк

Громадська рада при Національному агентстві із запобігання корупції вважає, що оприлюднена Ганною Соломатіною інформація про зловживання в НАЗК вимагає негайного розслідування. З цією метою створюється спеціальна комісія.

Як інформує Цензор.НЕТ, заяву опублікував глава Ради Віктор Таран.

"У зв'язку з оприлюдненням 14 листопада 2017 року керівником департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганною Соломатіною інформації щодо порушень в роботі Агентства Громадська рада при Національному агентстві з питань запобігання корупції заявляє, що оприлюднена інформація потребує негайного та детального розслідування", - йдеться в заяві.

Члени Ради зазначають, що викладена інформація завдала серйозних репутаційних втрат для НАЗК і "викликає у громадян зневіру в ідею боротьби і подолання корупції в країні".

Також у заяві сказано, що члени Громадської ради неодноразово заявляли про проблеми в перевірках декларацій, які пов'язані як з прийнятими НАЗК нормативно-правовими документами, які регулюють проведення перевірок, так і з самим процесом їх здійснення:

"Попри численні спроби змінити існуючий порядок перевірки декларацій на основі конструктивного діалогу керівництво НАЗК так і не внесло необхідних змін. Це перетворило перевірки декларацій на формальний процес, так само як і участь представників громадськості у цьому процесі".

Громадська рада планує створити комісію, яка має якнайшивдше провести перевірку оприлюдненої інформації.

"Для підвищення довіри до роботи Комісії вважаємо за необхідним залучити до її роботи представників правоохоронних органів, депутатського корпусу, міжнародних партнерів.
Така комісія повинна провести публічне розслідування оприлюднених фактів та проінформувати у найкоротші терміни про результати своєї роботи суспільство.

У разі якщо оприлюднена інформація про порушення чинного законодавства з боку керівництва Агентства буде підтверджена конкретними фактами та доказами Громадська рада буде вимагати притягнути винних до відповідальності та відправити керівництво у відставку", - йдеться в документі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n462890
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору