EN|RU|UK
 Політика України
  2513  11

 В інфраструктурний день Рада займеться автобанами і безпекою перевезень, - Дубневич

дубневич

16 листопада, в "інфраструктурний день", коли заплановано розгляд законопроектів із транспортної сфери, Рада вивчатиме проекти, що стосуються залучення концесіонерів до будівництва нових швидкісних магістралей.

Про це сьогодні під час виступу в залі парламенту повідомив Ярослав Дубневич, голова Комітету ВР з питань транспорту, інформує Обозреватель.

"Проект №6766, його мета - вдосконалення законодавчого регулювання будівництва та експлуатації автомобільних доріг загального користування державного значення на умовах концесії, а також - поліпшення інвестиційного клімату, - заявив Я. Дубневич. - Законопроект покликаний реально запустити механізм концесії на дорогах. Він чітко визначає правила і умови для інвесторів, які з його прийняттям отримують гарантії захисту своїх вкладень в українські дороги".

Також, за словами політика, Рада планує розглянути ще низку тематичних законів. Зокрема: що стосуються безпеки пасажирів, удосконалення системи контролю за вагою і габаритами вантажних транспортних засобів (перевантаження призводить до псування дорожнього покриття), а також - розвитку річкового транспорту та приведення українських стандартів в авіації до міжнародних.

Одночасно Ярослав Дубневич подякував депутатам за те, що вони напередодні підтримали проект Держбюджету-2018 з доповненнями від фракції БПП, що дають у майбутньому році можливість продовжити Митний експеримент.

"Учора (14 листопада, - ред.) ми дали зелене світло Митному експерименту. Дорожня галузь отримала істотну підтримку на 2018 рік", - зазначив Дубневич, закликавши депутатів проявити солідарність і під час розгляду інших законопроектів, які будуть винесені на розгляд за участю Транспортного комітету ВР.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n462895
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору