8242  38

Українська шаблістка Харлан перемогла в фіналі Кубка світу

харлан

Українська спортсменка Ольга Харлан стала переможницею Кубка світу з фехтування на шаблях. Змагання відбулися в бельгійському Сент-Нікласі.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування, передає Цензор.НЕТ.

У фінальному поєдинку Харлан змагалася з Росселлою Грегоріо з Італії. Українка перемогла суперницю з рахунком 15: 6.

Ольга Харлан є лідером української збірної. У 2008 році вона стала олімпійською чемпіонкою в командній першості, в 2012 - бронзовим призером Олімпіади. Також Харлан є п'ятикратної чемпіонкою світу як в командній першості, так і в індивідуальних виступах.
VEhrNGRrdzVReTh3VEZoU1owNURNVEJNZWxGMmRFTjZNRXhDT0RCWlNGRjJPVU1yTUZsRVVtZHVlbEpvT1VNeE1FeDZVWFk1UjFjd1REZFJkbVJEZHpCWlNUMD0=