EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  17847  109
Матеріали за темою:

 Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу "Перекат", - штаб. ФОТОрепортаж

Під час навчань у районі відведення на Донбасі артилеристи Збройних Сил України відпрацьовували вправу "Перекат".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр штабу АТО в Facebook.

Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу Перекат, - штаб 01

"Під час навчань артилеристи відпрацьовували вправу "Перекат". У перекладі загальнозрозумілою мовою це означає виїзд на вогневу позицію, розгортання гармати, прив'язка до місцевості, наведення на ціль, відпрацювання, згортання і переїзд на нову позицію. Якраз у цьому і полягає докорінна відмінність від довоєнних навчань. Якщо раніше основна увага приділялася власне стрільбі, причому стріляли з однієї й тієї ж позиції, то війна внесла свої корективи. Зараз від того, наскільки швидко і злагоджено спрацюють усі бійці гарматного розрахунку, залежить виконання бойового завдання та життя людей. Причому навіть не тільки самих артилеристів, а й тих бійців, яким вони надають вогневу підтримку. Тому зараз основні зусилля, крім точності ураження цілі, витрачаються на скорочення часу виконання вправи", - йдеться в повідомленні.

Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу Перекат, - штаб 02

Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу Перекат, - штаб 03
Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу Перекат, - штаб 04
Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу Перекат, - штаб 05

"...Звучать доповіді про готовність до відкриття вогню. Розрахунок проводить всі маніпуляції так само, як робив би це в справжньому бою. Лунає команда "Постріл!" Цього разу замок клацає вхолосту. Потім йде відпрацювання швидкого вогню, і, нарешті, звучить команда до зміни позиції. Точно так само швидко і злагоджено артилеристи збирають гармату. Зводять станини, закручують стопорні гвинти і піднімають станини в повітря. Водночас заднім ходом підповзає тягач, причому подача повинна здійснюватися із ювелірною точністю – буксирний гак подається точно під петлю. Увесь цей час бійці тримають багатотонну махину на руках. 

Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу Перекат, - штаб 06

Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу Перекат, - штаб 07

Нарешті, гармату причеплено, зафіксовано. Артилеристи застрибують у кузов тягача. Колона витягується на дорозі й рухається на нову позицію", - йдеться в повідомленні.


Ювелірна точність: артилеристи ЗСУ під час навчань на Донбасі відпрацювали вправу Перекат, - штаб 08

"Командири задоволені – нормативи перекриваються більш ніж на хвилину. А ціну хвилині на фронті знають дуже добре. За словами командира батареї Тараса, зараз все робиться для того, щоб максимально зменшити час перебування на вогневій позиції. Електронні планшети скорочують час розрахунків до секунд, а решта – відпрацьовується на таких навчаннях. Попереду – інші етапи навчань, інші вправи. Недарма кажуть, що піт артилерії береже кров піхоти. Поки затишшя, артилерія працює важко і багато. Мобільна прес-група ОТУ "Донецьк" на приазовському напрямку".

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3038251
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору