Перша акція кампанії "Народне голосування" відбулася в неділю, 15 квітня, у лондонському районі Камден у північній частині міста, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС. Там зібралося приблизно 1200 осіб.
Велика Британія формально перестане бути членом Євросоюзу в березні 2019 року, і сторони сподіваються досягти угоди до жовтня, щоб у європейського та британського парламентів було достатньо часу для її ратифікації.
За словами Патріка Стюарта, його бажання залишитися в ЄС пояснюється "історією та емоціями". "Я дитина війни і ріс, коли справи у світі йшли не дуже добре. І день, коли ми приєдналися [до Євросоюзу], був одним з найбільш приголомшливих у моєму дорослому житті", - сказав 77-річний актор.
Британський міністр закордонних справ Борис Джонсон, який очолював кампанію за Brexit, відповів на заклики до другого референдуму тим, що народне голосування вже відбулося.
Джонсон відповів на закиди Патріка Стюарта: "Ми отримаємо відмінний результат і не тільки зможемо укласти гігантську угоду про вільну торгівлю з нашими друзями і партнерами по ту сторону протоки [Ла-Манш], а й сміливо вирушити в місця, якими ми, імовірно, нехтували останні п'ять років".
Нагадаємо, за результатами референдуму, що відбувся 23 червня і отримав назву Brexit, 51,9% британців проголосували за вихід країни з ЄС. Після оголошення результатів прем'єр-міністр Кемерон заявив, що піде з поста восени цього року. Президент Європейської ради Дональд Туск, коментуючи результати британського референдуму, заявив, що ЄС рішуче налаштований зберегти єдність на рівні 27 країн.
Вже під час підрахунку голосів на світових ринках і біржах почався обвал, а курс британського фунта впав до 30-річного мінімуму.
Лідери ЄС у спільній заяві виступили за швидкий розрив із Великою Британією і закликали задіяти ст. 50 Лісабонської угоди про Євросоюз, відповідно до якої Велика Британія має направити формальне звернення в ЄС, після чого почнуться переговори про розрив. Вони не можуть тривати більш ніж два роки. Лідери Євросоюзу наголошують, що готові до переговорів з Великою Британією. Доти, поки вони не завершаться, держава буде членом Євросоюзу і буде зобов'язана виконувати всі нормативні акти ЄС.
Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що, незважаючи на результати референдуму, Велика Британія залишається ключовим другом і партнером України. А Президент Петро Порошенко розраховує, що санкції проти Росії як країни-агресора будуть продовжені.
Vikings Soundtrack (If I Had A Heart) Hardanger Violin Coverhttps://youtu.be/5rQdSRdH-EA
Британці добре вчинили, що вийшли з цього балаґану.
піделіберастія може тепер верещати в свинячий голос скільки завгодно.