EN|RU|UK
 Суспільство, Спорт, За кордоном
  18163  44

 "Ніхто не зможе завадити мені любити Україну": російський коментатор Андронов розповів про справу за фразу в інтерв'ю. ФОТО

Слідчий комітет Російської Федерації завів справу на спортивного коментатора Олексія Андронова за фразу в інтерв'ю: "Ніхто і ніщо не зможе завадити мені любити Україну".

Як передає Цензор.НЕТ, про це він розповів в інтерв'ю Sports.ru. 

Ніхто не зможе завадити мені любити Україну: російський коментатор Андронов розповів про справу за фразу в інтервю 01

Він нагадав, що на початку 2016 року проти нього було заведено справу Слідчим комітетом РФ. Через деякий час йому телефоном повідомили, що справа закривається, але для цього потрібно з'явиться до слідчого.

"Зі мною як адвокат пішов друг, при цьому не ліберал, а зовсім навіть навпаки. Він зараз обіймає один помітний пост у російському футболі, не хочу його називати. Дві з половиною години - які не забудеш ніколи. 282-га стаття. Там величезна папка: інтерв'ю Дудю, червоним фломастером обведена фраза "Ніхто і ніщо не зможе завадити мені любити Україну". Слідчий запитав: "Поясніть, що ви мали на увазі в цій фразі?" - "Що ніщо і ніхто не зможе завадити мені любити Україну. Сказати таке - вже екстремізм?" - "Той, хто подав на вас заяву, вважає, що так". Перегортає далі, а там один твіт на сторінку і написано: "Ознак екстремізму не виявлено"; печатка, підпис, майор такий-то. І так вся папка: фейсбук, твітер, все що завгодно.  Зокрема й той сумнозвісний твіт", - розповів Андронов.

Ніхто не зможе завадити мені любити Україну: російський коментатор Андронов розповів про справу за фразу в інтервю 02

"Мені здається, було розуміння. Цю справу туди занесли не в загальному порядку, закрити її треба було якісно, ​​щоб більше не відкривати. Тому що це маячня - що там обговорювати? Яка 282-га стаття в словах "ніхто не змусить мене розлюбити Україну"? Це ж нісенітниця!" - додав він. 

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3061954
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору