EN|RU|UK
 Політика України
  10434  31

 Податківці ліквідували масштабну схему незаконного імпорту та продажу лікарських засобів у Львові. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області ліквідували масштабну схему незаконного продажу через інтернет лікарських засобів, ввезених на територію України поза митним контролем.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

У рамках операції "Рубіж - 2018" та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 212 КК України бул встановлено ​​групу осіб, які організували незаконне ввезення на митну територію України лікарських засобів та медичних препаратів, які в подальшому реалізовували кінцевим споживачам через мережу інтернет, використовуючи послуги кур'єрів і служб доставки.

Податківці ліквідували масштабну схему незаконного імпорту та продажу лікарських засобів у Львові 01

Продукція іноземного виробництва ввозилися на територію України дрібними партіями без сплати митних платежів, без реєстрації в Міністерстві охорони здоров'я відповідно до вимог чинного законодавства та без отримання відповідної ліцензії на цей вид діяльності.

Реалізовували лікарські засоби через веб-сторінку в мережі інтернет, шляхом прийому замовлень операторами і доставки товарів кур'єрами і службами доставки. Оплата препаратів здійснювалась готівкою без застосування касових апаратів (РРО), відображення в бухгалтерському та податковому обліку і, відповідно, без сплати податків.

Податківці ліквідували масштабну схему незаконного імпорту та продажу лікарських засобів у Львові 02

При цьому з метою створення вигляду реальності і законності здійснення своєї діяльності для потенційних покупців на цій інтернет-сторінці правопорушники розмістили фотографії начебто діючої аптеки, за адресою якої розташоване занедбане приміщення, в якому не здійснюється жодної діяльності.

За результатами проведених обшуків із незаконного обігу вилучено 2259 найменувань лікарських препаратів, із яких у Державному реєстрі лікарських засобів України не зареєстровано 750 найменувань. Загальна орієнтовна вартість медикаментів становить близько 850 тис. грн. Крім того, вилучено чорнову бухгалтерію, первинну документацію і інформацію щодо реалізації лікарських засобів на магнітних носіях.

Податківці ліквідували масштабну схему незаконного імпорту та продажу лікарських засобів у Львові 03

Тривають слідчі дії.

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3062318
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору