EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  8334  19

 Нацгвардія відкриє реабілітаційний центр для учасників АТО на березі Чорного моря. ФОТОрепортаж

Національна гвардія України почала процес прийняття санаторію "Зелений мис" у курортній зоні міста Одеси, в районі Чорноморки. На його базі планується створення реабілітаційного центру для учасників АТО.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НГУ.

Прийняття на баланс Нацгвардії комплексу стало одним з етапів робочої поїздки командувача НГУ. Генерал-полковник Юрій Аллеров ознайомився з наявними побутовими умовами, з благоустроєм території, оздоровчими особливостями санаторію.

"Зелений мис" уже має свою історію і профілювався на лікуванні недугів систем: кровообігу, нервової, дихальної та зорової, зміцненні імунітету. Місцевість, де він розташований, має унікальні природні ресурси. 

Нацгвардія відкриє реабілітаційний центр для учасників АТО на березі Чорного моря 01

Зазначається, що водночас у фахівців Національної гвардії є досвід створення інноваційного медичного центру на основі санаторію в Нових Санжарах (Полтавська область) і співпраці з іноземними колегами для введення нових практик реабілітації.

 "Національна гвардія приділяє велику увагу реабілітації поранених військовослужбовців: і медичній, і психологічній. Наші бійці кожного дня ризикують своїм здоров’ям під час виконання завдань. Вони заслуговують на хороше лікування і підтримку здоров’я. Сьогодні лише почався процес прийняття–передачі санаторію на баланс Національної гвардії. Думаю, у майбутньому тут зможуть пройти курс реабілітації і відпочити ті, хто потребуватиме", – розповів генерал-полковник Юрій Аллеров.

Нацгвардія відкриє реабілітаційний центр для учасників АТО на березі Чорного моря 02

Довідково. З метою проведення реабілітації та оздоровлення учасників АТО на власній лікувально-профілактичній базі в медичному центрі НГУ "Нові Санжари" (смт Нові Санжари Полтавської обл.) створено та укомплектовано необхідним сучасним медичним обладнанням реабілітаційне відділення. Відкриті кабінети та впроваджені сучасні методики лікування: галотерапія, підводне бальнеологічне витягування хребта, світлолікування, лазеротерапія. Введені в експлуатацію нові сучасні медичні апарати: УЗД, велоергометріїї, фітотерапії, пресотерапії.

 У 2017 році в медичних реабілітаційних центрах "Нові Санжари" та "Тополя" Національної гвардії України пройшли лікування та реабілітацію 3007 осіб.

Нацгвардія відкриє реабілітаційний центр для учасників АТО на березі Чорного моря 03

Фото: прес-служба НГУ

 Велика увага приділяється реабілітації поранених військовослужбовців із залученням міжнародних організацій. З 2014 року в медичних закладах США, Німеччини, Ізраїлю, Словаччини, Хорватії, Словенії, Угорщини, Туреччини, Швеції, Грузії, Литви, Латвії, Польщі пройшли реабілітацію 121 гвардієць. Також у 2016—2017 роках представники Гвардії взяли участь у Марафоні Морської піхоти США та Іграх нескорених, які проводились у Канаді з метою психофізіологічної реабілітації гвардійців.

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3062333
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору