EN|RU|UK
 Політика України
  35723  165

 У казармах на полігоні "Широкий Лан" почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У Миколаївській області триває будівництво сучасного польового табору на території міжвидового центру підготовки сил (військ) Збройних сил України "Широкий Лан". Однак будівництво за гроші бюджету передбачає щорічну зупинку процесу на кілька місяців автоматично, що позначається на темпах будівництва.

Як інформує Цензор.НЕТ, про будівництво містечка станом на 22 квітня на своїй сторінці у Facebook написав ветеран АТО Олексій Петров.

"Полігон "Широкий Лан", 22 квітня 2018 року. Ось як я маю зіставити у своїй голові мільйон разів почуту зраду про неіснуючий табір і побачене на  власні очі будівництво?! Бригадний комплекс побудують і здадуть в експлуатацію вже цього року. Безумовно, відразу ж знайдеться сто тисяч експертів, які почнуть битися в істериках: не там побудували, не так побудували, казарми низькі (високі), довгі (короткі), сонце світить (не світить) у вікно тощо. Але що точно вони не зможуть оскаржити, так це той факт, що лише за чотири роки для армії зроблено і робиться стільки, що фахівцям-попередникам і не снилося..." - написав він.

Позаштатний радник президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook зазначив, що будівництво за бюджетні гроші передбачає щорічну зупинку процесу на кілька місяців, що позначається на темпах будівництва.

"Тут ось яка хронологія: 8 днів тому тільки почали монтаж гідроізоляції підлоги казарм, 4 дні тому нам прислали фотозвіт про доставку матеріалу для монтажу внутрішніх простінків, а сьогодні на фотографіях у Олексія Петрова я вже бачу початок монтажу цих самих простінків", - написав він.

"Бюджетне будівництво, я про гроші бюджету, а не про економну модель, передбачає щорічну зупинку процесу на кілька місяців автоматично. Мінус півгрудня, адже треба перед новим роком закрити акти та отримати розрахунок. Січень-лютий - мінус, адже треба дочекатися нового бюджетного розкладу, в якому повідомляють графік доступних для МО платежів. А потім ми крекчемо від повільних темпів. Але крекчучи, ми однаково будуємо "Широкий Лан", - написав Бірюков.

У казармах на полігоні Широкий Лан почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков 01

У казармах на полігоні Широкий Лан почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков 02
У казармах на полігоні Широкий Лан почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков 03
У казармах на полігоні Широкий Лан почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков 04
У казармах на полігоні Широкий Лан почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков 05

У казармах на полігоні Широкий Лан почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков 06

Як повідомлялося раніше, цей проект охоплює розгалужену інфраструктуру для проживання і підготовки від 2600 до 4000 осіб, а це вже рівень бригади. Згідно з умовами тендеру та практики будівництва аналогічних об'єктів, термін зведення становить 2 роки.У казармах на полігоні Широкий Лан почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков 07

У казармах на полігоні Широкий Лан почали монтаж внутрішніх простінків, - радник президента Бірюков 08

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3062674
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору