EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  7913  18

 Нацбанк увів до обігу монету з визначними пам'ятками Криму. ФОТОрепортаж

Національний банк України сьогодні ввів до обігу пам'ятну монету "Автономна Республіка Крим".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на офіційну сторінку Нацбанку в Facebook, монета продовжує серію, присвячену областям і територіальному устрою України. 

Нацбанк увів до обігу монету з визначними памятками Криму 01

Монета має номінал 5 гривень і викарбувана з використанням сучасних технологій виготовлення біметалевих монет: зовнішнє коло - мідно-нікелевий сплав, внутрішнє - нордік (CuAl5Zn5Sn1), тираж - 45 000 штук.

Нацбанк увів до обігу монету з визначними памятками Криму 02

"На аверсі монети в центрі розміщено композицію, що символізує Крим: Ведмідь-гора (Аю-Даг), на тлі стилізованих хвиль - античний корабель, під яким - Ханський палац у Бахчисараї, альтанка в Херсонесі, де відбулося хрещення князя Володимира, гроно винограду, амфора, татарська та антична монети, квіти гірської лаванди. 

Нацбанк увів до обігу монету з визначними памятками Криму 03

На реверсі монети зображено стилізовану карту України на тлі орнаменту з твору "Таріль" автора Рустема Скибіна.

Ціна НБУ на цю монету становить 44 гривні.

Реалізацію пам'ятних монет здійснюють регіональні відділи Національного банку України та банки-дистриб'ютори АТ "Ощадбанк", АБ "Укргазбанк". Ознайомитися з переліком пунктів продажу пам'ятних монет можна за посиланням, повідомляють у Нацбанку.

У 2014 році Автономна Республіка Крим була віроломно окупована Російською Федерацією. Насильницька анексія Криму не визнається Українською державою і міжнародною спільнотою, які вважають півострів тимчасово окупованою територією. 

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3063253
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору