EN|RU|UK
 Політика України
  13622  31

 Після публікації "Цензор.НЕТ" про бої на опорному пункті "Олексій" заступник міністра оборони Петренко доручив провести перевірку і нагородити воїнів 17-ї та 128-ї бригад. ДОКУМЕНТ

Після публікації статті "Цензор.НЕТ" про подвиг бійців 128-ї гірсько-піхотної і 17-ї танкової бригад під командуванням старшого лейтенанта Романа Жованика в боях на опорному пункті "Олексій" в січні 2015 року заступник міністра оборони генерал-лейтенант Петренко доручив генерал-полковнику Сергію Попку провести перевірку й ухвалити законні рішення щодо нагородження та преміювання воїнів-учасників битви за знищену техніку противника.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Слідами наших публікацій. Після статті на "Цензор.НЕТ" про невизнаний подвиг бійців 128-ї гірсько-піхотної і 17-ї танкової бригад під командуванням старшого лейтенанта Романа Жованика в боях на опорному пункті "Олексій" у січні 2015 року заступник міністра оборони генерал-лейтенант Петренко доручив генерал-полковнику Сергію Попку провести перевірку й ухвалити законні рішення. Будемо сподіватися, що правда переможе, і визнання успіху наших воїнів у тому бою ще більш підніме авторитет ЗСУ і гірської піхоти, стане яскравою сторінкою в історії Війни за Незалежність", - розповів Бутусов, оприлюднивши відповідні документи.

Після публікації Цензор.НЕТ про бої на опорному пункті Олексій заступник міністра оборони Петренко доручив провести перевірку і нагородити воїнів 17-ї та 128-ї бригад 01

Раніше Цензор.НЕТ опублікував докладний матеріал про битву за опорний пункт "Олексій" ("Льоха") в ході Дебальцівської операції: "Як колишній охоронець "Приватбанку" Жованик розгромив російського полковника "Алмаза" в бою на опорному пункті "Олексій" 21 січня 2015 року".

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3064451
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору