EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  9662  12

 Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У навчальному центрі Національної гвардії України в Нових Петрівцях завершилися тактико-спеціальні навчання з питань безпеки під час травневих масових заходів, зокрема 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і фіналу Ліги чемпіонів. До забезпечення порядку залучатимуться підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій і Держприкордонслужби. Навчання пройшли під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі МВС.

Правоохоронці відпрацювали тактику дій з припинення групових порушень громадського порядку, знешкодження вибухових предметів і практичні дії пожежно-рятувальних підрозділів.

За словами першого заступника міністра, головне завдання навчань - вдосконалення дій особового складу і готовність до всіх ситуацій, які можуть виникнути. У підготовці правоохоронців беруть участь міжнародні інструктори.

Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 01
Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 02

До забезпечення правопорядку 9 травня залучено понад 17 000 працівників Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби і ДСНС. Під час фіналу Ліги чемпіонів у посилений режим несення служби буде переведено близько 12 000 правоохоронців.

"Особовий склад розуміє свої завдання і продемонструє високу відповідальність і професіоналізм. Тому всі емоції, переваги - в сторону, залишаємо тільки закон, професіоналізм, відповідальність і готовність надати допомогу нашим громадянам, якщо це буде необхідно", - зазначив Сергій Яровий.

Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 03

Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 04

Він повідомив, що вже створено координаційний штаб для організації роботи правоохоронних підрозділів, проведено навчання працівників ситуаційних центрів, а на черзі - тренування на головних об'єктах фіналу Ліги чемпіонів в аеропорту "Бориспіль" і Національному спортивному комплексі "Олімпійський". Налагоджено взаємодію між різними структурними підрозділами.

Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 05
Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 06
Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 07

"Сьогодні ми показали кілька найімовірніших сценаріїв порушень громадської безпеки, а також алгоритмів дій, які можна спрогнозувати. Ми розуміємо, що працюємо в місті, де захист громадян - наше основне завдання", - зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Заступник голови Національної поліції - начальник поліції міста Андрій Крищенко сказав, що загалом до несення служби під час травневих масових заходів будуть залучені патрульні, тактичні групи, кінологи, вибухотехніки і антиконфліктні групи.

Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 08

"До складу кожного підрозділу входитимуть правоохоронці, які вільно володіють англійською мовою", - запевнив він.

Голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас зазначив, що МВС врахувало досвід минулих років із питань забезпечення громадського порядку.

"Ми вже побачили позитивні результати роботи правоохоронних підрозділів під час публічних заходів в Одесі 2 травня. Дуже активно залучаються антиконфліктні поліцейські групи, що дає змогу уникнути негативних ситуацій", - додав він.

Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 09

Перед 9 травня і фіналом Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці провели масштабні навчання 10

"Найголовніше для нас, щоб Україну сприймали як державу, здатну гарантувати громадський порядок і безпеку", - зазначив Сергій Яровий.

 

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3064932
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору