EN|RU|UK
 Курйози, Суспільство
  36385  156

 "Сміх сильніший за дурість": учасники акції "Wетеран World of Warcraft" тролили "Безсмертний полк" у Києві. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

За прикладом запорізької акції "Безсмертний вовк", коли активісти тролили "російську агентуру" плакатами з героями "Ігри престолів" 9 травня партія "Демократична Орда" провела в Києві акцію ветерани WoW. У руках в активістів "ДемОрди" були портрети героїв з комп'ютерної гри World of Warcraft.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

"Любителі танцювати на кістках солдатів під камерами російських телеканалів із прапорами СРСР і портретами Сталіна виповзуть на черговий "Безсмертний полк". У кращому разі на них нападуть справедливо розлючені українці, і буде отримана чергова картинка для російських і світових телеканалів. У кращому, але вже для рядових "безсмертнополчан", поліція все ж зможе їх захистити, і тоді картинка буде іншою: "Тисячі учасників акції в пику карателям і хунті провели мітинг". Обидва ці варіанти нас не влаштовують. Тому ми ініціюємо проект "Wетеран WоW ", - заявили організатори акції.

Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 01
Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 02
Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 03
Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 04
Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 05

"Ми не розуміємо, навіщо робити піар на могилах давно загиблих людей і шкодити цим своїй країні, працюючи на ворога. Ми чесно і щиро не розуміємо, але навіть не розуміючи хочемо стати цьому на заваді. У нас у руках будуть портрети героїв WоW - Сільвани Вітрокрилої, героїчно полеглої в битві з Артасом, Вол'Джина та Керна Бладхуфа, Грома Хелскріма та його сина Гарроша, і багатьох, багатьох інших. Кожен прийде з портретом свого героя. І, як і в Запоріжжі минулого року, сміх переможе ворогів. Сміх сильніший за дурість. Найсильніший", - зазначили в "ДемОрді".

Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 06
Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 07
Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 08
Сміх сильніший за дурість: учасники акції Wетеран World of Warcraft тролили Безсмертний полк у Києві 09

"Ми проводимо цю акцію, щоб нагадати про те, що ситуація із солдатами і офіцерами - учасниками Другої світової війни (включно з учасниками україно-угорської війни в Карпатській Україні навесні 1939 року й бійцями УПА в лісах після офіційного закінчення війни) - далека від ідеалу. Тому "Демократична Орда" ініціює процес перегляду багатомільйонних виплат з державного бюджету фейковим ветеранським організаціям і перерозподілу значної частини вивільнених коштів на особливі виплати нечисленним, на жаль, реальним учасникам бойових дій у ті криваво-вогненні роки", - повідомили організатори акції.

Фото - Олег Богачук, "Цензор.НЕТ"

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3065216
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору