6685  15

Збірна України вперше в історії стала переможцем Всесвітньої літньої Гімназіади. ФОТОрепортаж

Українська збірна здобула 112 медалей на ХVII Всесвітній літній Гімназіаді, посівши перше місце в медальному заліку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти, на рахунку українських спортсменів 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі.

"Урочисте завершення Гімназіади відбулося сьогодні, 9 травня 2018 року, в місті Марракеші (Королівство Марроко). У змаганнях брали участь понад 100 українських спортсменів-школярів віком 14-17 років. Вони доводили свою першість у 17 видах спорту. Загалом у змаганнях взяли участь близько 4 тис. спортсменів з усього світу", - йдеться в повідомленні.

Як інформує УНІАН, збірна України вперше в історії стала переможцем Всесвітньої літньої Гімназіади. Десять років наша країна не брала участі в цих мультикомплексних змаганнях.

Збірна України вперше в історії стала переможцем Всесвітньої літньої Гімназіади 01