Спорт, За кордоном
  1936  20

Український плавець Говоров здобув золото чемпіонату Європи, - НОК. ФОТО

У Глазго триває чемпіонат Європи з водних видів спорту. Український плавець Андрій Говоров переміг у фіналі на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Національного олімпійського комітету України (НОК).

Український плавець Говоров здобув золото чемпіонату Європи, - НОК 01

Як інформує Укрінформ, Андрій Говоров, якому належить світовий рекорд на цій дистанції, фінішував у фінальному запливі першим з часом – 22.48. Це рекорд чемпіонатів Європи. Найближчий його переслідувач британець Бенджамін Прауд проплив за 22.78.

На чемпіонаті Європи в Глазго Андрій Говоров виступатиме також на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Нагадаємо, у Глазго тривають змагання першого в історії чемпіонату Європи з літніх видів спорту (об'єднаних чемпіонатів Європи з синхронного плавання, плавання, плавання на відкритій воді, легкої атлетики, велоспорту, стрибків у воду, гольфу, веслування, спортивної гімнастики та тріатлону). Українці завоювали нагороди в різних дисциплінах. Зокрема, Михайло Романчук виграв дві медалі - "золото" на 400 м вільним стилем і "срібло" на 1500 м вільним стилем.

VEhrdlVXczVReXN3VEV4UmRuUkhRVEJNTjFGemFUaDJNRXd6VVhOT1Ezb3dURGRTWjA1REt6Qk1WRkZ6U0hwUmRqbEROekJNUkZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua2RDTUV3dlVYWjBSMEV3V1VvNE1GbG1VWFJrUXpnd1RDOVNiSFJES3pCTU0xRnpUa2REWms1RFJUQk1URkpuVGtNck1Fd3ZVWE5CUFQwPQ==