5673  13

Поліцейський спецпризначенець із Хмельницького Гончаренко завоював Кубок України з універсального бою. ФОТОрепортаж

Боєць роти поліції особливого призначення ГУНП у Хмельницькій області Артур Гончаренко підтвердив високе звання майстра спорту і здобув переконливу перемогу на Кубку України з універсального бою.

Цими вихідними в Хмельницькому на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького спортсмени з 12 регіонів змагалися за Кубок України з універсального бою, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Нацполіції. Загалом у змаганнях взяли участь 132 спортсмени.

Безпосередньо спарингу на рингу передувала смуга перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки, метання ножів та лазіння по канату.

Беззастережну перемогу у ваговій категорії до 85 кг завоював боєць роти поліції особливого призначення ГУНП в Хмельницькій області Артур Гончаренко, тим самим підтвердивши високе звання майстра спорту з універсального бою.

Крім того, Артур зробив вагомий внесок у перемогу Хмельницької області в командній першості. Друге місце зайняли бійці з Буковини, а бронзу здобули представники Одеської області.

Поліцейський спецпризначенець із Хмельницького Гончаренко завоював Кубок України з універсального бою 01