EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  77994  39

 Google Earth показав перекидання військової техніки з РФ терористам на Донбас, - InformNapalm.. ФОТОрозслідування

У цьому розслідуванні представлені фотофакти того, як Росія концентрувала техніку безпосередньо біля кордону України, колони якої потім заходили в глиб України, забезпечуючи наступний перелом ситуації на користь так званих "сепаратистів", а по суті - на користь Російської Федерації.

Про це йдеться в матеріалі міжнародного волонтерського співтовариства InformNapalm, передає Цензор.НЕТ.

"У серпні 2014 року було багато розмов про надання Росією "гуманітарної допомоги" Донбасу, який сепаратисти "захищають" від українських солдатів. Проти волі України, яка недвозначно висловилася проти таких "гуманітарних конвоїв", на Донбас потягнулися вервечки об'ємних вантажівок, про вміст яких можна було тільки здогадуватися. Втім, InformNapalm одного разу вже надавав переконливі докази того, хто саме супроводжує такі "гумконвої" під виглядом МНС. Як не дивно, але саме тоді, в кінці серпня 2014-го, і стався перелом ситуації на користь "сепаратистів", у яких несподівано виявилася маса сучасної зброї і техніки, нібито трофейної. Але "гуманітарними конвоями" справа не обмежилася ...", - йдеться в публікації, автори якої провели аналіз знімків сервісу GoogleEarth з українсько-російського кордону початку вересня 2014 року.

Супутниковий знімок сервісу GoogleEarth, датований 04.09.2014, маркерами позначено розміщення військової техніки на території РФ безпосередньо біля українського кордону і прикордонного пункту ДАПП Маринівка. За посадками розміщено двадцять чотири одиниці техніки. Жовтою лінією позначений державний кордон.

армия карта рф оккупанты

Нижче наведені збільшені скріншоти позначених маркерами ділянок C, D, E, F, G, H. Для збільшення натисніть на картинку.

армия карта рф оккупанты


армия карта рф оккупанты

армия карта рф оккупанты

армия карта рф оккупанты

армия карта рф оккупанты

армия карта рф оккупанты

Нагадаємо, що до початку вересня 2014 КПП Маринівка, а також стратегічна висота "Браво" на півночі, яку кілька місяців утримували підрозділи 79-ї ОАЕМБр ЗСУ, були захоплені російсько-терористичними військами.

Цікавим є той факт, що сервіс GoogleEarth містить в історії знімок, датований 05.09.2014, який, імовірно, був зроблений на наступний день після зазначеного вище супутникового знімка. На ньому в точці А (47°52'6.88"N38°51'18.66"E) ми бачимо колону з десяти одиниць військової техніки, яка повернула на північний захід від КПП Мар'їнка і рухається в глиб території України. Імовірно, в колоні рухається одна військова вантажівка і вісім бойових машин, дев'ята машина швидше за все перебуває в дозорі і прикриває просування колони. До речі, така структурна одиниця, як мотострілецька рота, включає в себе дев'ять або десять бойових машин (десять - коли командир роти має виділену ББМ). Техніка з точок C, D, E, F, G, H у кількості двадцять чотири одиниці тепер сконцентрована поруч з точкою B (47°51'54.59"N38°52'36.39"E), але на знімку ми вже спостерігаємо сімнадцять одиниць.

армия карта рф оккупанты
Дивіться також:: Високопосадові російські офіцери прибули на Донбас для розслідування витоку інформації, - розвідка. ФОТОрепортаж

армия карта рф оккупантыармия карта рф оккупанты

Варто зазначити, що візуально техніка на супутникових знімках, датованих 04 і 05 вересня, як на території РФ, так і колони на території України, ідентична.

армия карта рф оккупанты

"Таким чином укотре наведені докази того, що міфічна "трофейна" техніка терористів на Донбасі, мала (і має досі) цілком певне походження. Втім, той факт, що Російська Федерація є постачальником терору давно не новина, якщо подивитися на історію її сусідніх країн останніх 24 років... ", - роблять висновок автори розслідування.Источник: https://ua.censor.net.ua/p378157
TUV4VVVYWjBRell3VEVSUmREbERORWxPUjBFd1REZFNaMlJIVnpCTWJsSm5aRWROTUV4eVVYWjBSMWhKVGtOM01FeFFVbWRPUXpFd1dVaFNiSFJIV0VsT1EzbEpUa2RFTUV4eVVtZE9RM2N3V21aUmRtUkhWMHg1T0haTU9VTTJNRXczVW1kT1F6QXdURGRSZGxoNlVYWjBRell3V1ZCUmRqbERkekJaWWxKc2RFZFFaazVEZHpCWlJGRjJUa2RYTUZrNFp6QkxSRkZ3U0hwUmJFNURLekJNTTFGelpFTjNNRmxGUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору