EN|RU|UK
 Політика України
  44519  144

 Депутат від "Батьківщини" Шкрум намагається уникнути електронного декларування, за яке сама проголосувала. ФОТОрепортаж

Ледве проголосувавши за ухвалення закону про особливості електронного декларування, народний депутат від "Батьківщини" Альона Шкрум поспіхом вирішила подати декларацію за старим зразком, щоб не потрапити під дію нового закону, який передбачає кримінальну відповідальність за надання чиновниками недостовірних даних у деклараціях про доходи.

Листування Альони Шкрум зі своїм чоловіком Дмитром Наталухою потрапило в об'єктив фотокореспондента Богдана Бортакова відразу після прийняття вищезгаданого закону, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини.

Для важливого листування депутат сіла не на своє робоче місце, а на місце своєї колеги по фракції Олександри Кужель.

"Дімо, я зобов'язана до четверга подати декларацію. Якщо я її не подам - я зобов'язана буду подавати нову, на 40 сторінок. Де будуть питання і про твоїх батьків. Без тебе я її подати не можу, оскільки це порушення закону. У чому у тебе проблема?", - пише своєму чоловікові депутатка.

шкрум
шкрум

Цікаво, що буквально за кілька хвилин до цього сама ж Альона Шкрум проголосувала за прийняття закону № 3755 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей надання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2016 році". Про що свідчать дані системи "Рада".Чоловіком народного депутата Альони Шкрум є глава Комінтернівської РДА Одеської області 30-річний Дмитро Наталуха, призначений на цю посаду в серпні 2015 року.

Нагадаємо, сьогодні ВР прийняла в запропонованому Президентом варіанті законопроект № 3755 про електронне декларування. Закон, зокрема, передбачає, що кримінальна відповідальність за надання чиновниками недостовірних даних у деклараціях про доходи настає в разі, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної зарплати (на цей момент - 1 378 гривень), тобто 344 450 гривень.

У 2016 році державні службовці, які обіймають відповідальні та особливо відповідальні посади, на момент початку роботи системи подання і оприлюднення декларацій, зобов'язані подати щорічні декларації за минулий рік протягом 60 календарних днів після початку роботи системи.

Дивіться: Рада прийняла законопроект про електронне декларування доходів чиновників із поправками Порошенка. ВІДЕО

Рада встановила, що в деклараціях про доходи вказуються дані не про місце реєстрації та фактичного проживання, а про зареєстроване місце проживання, а також місце фактичного проживання або поштову адресу, на яку суб'єкту декларування Національним агентством із запобігання корупції може бути відправлена кореспонденція.

16 лютого Верховна Рада скасувала норму, внесену до закону "Про державний бюджет" на 2016 рік, згідно з якою введення електронного декларування доходів чиновників передбачено не раніше 1 січня 2017 року.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p379252
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRYUkROekJNUkZKblRrTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua013TUV4WVVYWTVSMFF3V1V4UmMwNUhRMlpPUTFNd1MwSTRNRXBJVVhOT1IwTXdXWHBSZFhSSFZ6Qk1URkpwWkVNME1Fd3pVWE5CUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору