EN|RU|UK
 Технології
  13561  41

 Турчинов зустрівся з молодими винахідниками з усіх регіонів України: "Ми повинні протиставити грубій силі, агресії наш інтелект". ФОТОрепортаж

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у понеділок взяв участь у церемонії вручення нагород переможцям третього етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у відділеннях технічних та комп’ютерних наук.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу РНБО.

Звертаючись до учнівської молоді, О.Турчинов зазначив, що у нинішні непрості часи "формується парадигма розвитку нашої країни - той фундамент, на якому ми побудуємо потужну демократичну європейську Україну".

Секретар РНБО України зазначив, що народ України виборов право жити вільно, обрав європейський шлях розвитку, що викликало агресію з боку Росії. "Ваші батьки і старші брати захищають нашу землю, - сказав він. - Наші герої віддають життя за те, щоб ми жили у вільній країні, і ніхто не зможе нас зупинити на цьому шляху".

турчинов

турчинов

турчинов
ребенок

На переконання О.Турчинова, аби "перемогти в цьому важкому протистоянні, ми повинні протиставити жорстокості, грубій силі, агресії наш інтелект, нашу віру, наші переконання".

Дивіться: Відбулось успішне вогневе випробування ракети українського виробництва. ФОТОрепортаж


За його словами, інтелектуальний потенціал слід розглядати як найважливіший стратегічний ресурс країни, що забезпечує поступ суспільства. "Коли ми зможемо мобілізувати цей ресурс, додавши організованість і дисципліну, досягнемо нової якості життя та розвитку нашої країни", - додав Секретар РНБО України.

О.Турчинов заявив, що підтримка на державному рівні високоосвіченої, талановитої та сміливої молоді, створення гідних умов для навчання та роботи молодих людей має стати питанням "стратегії країни, її безпеки, її майбутнього". За його словами, без цього неможливі економічна і військова безпека держави, європейський поступ, свобода та незалежність України.

Звертаючись до присутніх, Секретар РНБО України подякував молоді за "наполегливу реалізацію мрій та власних наукових розробок". "Мине зовсім небагато часу, і саме ви будете визначати внутрішню і зовнішню політику, керувати науковими установами, потужними підприємствами, зміцнювати оборону України, - сказав він. - Завдяки вашому таланту і сміливості Україна стане непереможною!"

турчинов

турчинов

За інформацією керівництва Малої академії наук, фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту в 2016 році відбувається у 63 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних і суспільних наук.

Участь у фіналі беруть автори найкращих винаходів зі всіх регіонів України, зокрема, з Луганської та Донецької областей. Цьогоріч право на змагання у всеукраїнському етапі вибороли 1135 учнів з понад 120 тисяч учасників конкурсу.Источник: https://ua.censor.net.ua/p381433
VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhaa1EzY3dXVkJSZFhSRGR3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору