EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  4270  10

 Податківці ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр у Запоріжжі з обігом понад 150 млн грн. ФОТОрепортаж

У Запоріжжі співробітники податкової міліції припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру з обігом понад 150 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, встановлено, що група осіб надавала послуги підприємствам реального сектору економіки з мінімізації податків та розкрадання бюджетних коштів шляхом переведення безготівкових коштів у готівку, їх подальшої легалізації і безпідставного формування ПДВ. Зловмисники контролювали більше 30 підприємств, зареєстрованих на підконтрольних осіб, фактично непричетних до фінансово - господарської діяльності. Схема роботи угруповання поширювалася на Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську, Київську області та Київ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Податківці викрили керівників столичного банку, які видали 120 млн грн кредиту фіктивним підприємствам

Для прикриття нелегальної діяльності учасники групи придбали і зареєстрували 14 транзитно - конвертаційних підприємств. Безготівкові грошові кошти компаній реального сектору економіки надходили на їхні рахунки у вигляді оплати за роботи й послуги, після чого гроші конвертувалися за допомогою чекових книжок і грошових чеків у готівку за винагороду в розмірі близько 10%.

Також встановлено, що злочинна група використовувала схему зустрічних потоків, де "роздрібна" готівка використовувалася для формування податкового кредиту вигодонабувачам з наступною зміною номенклатури товарів. Загальний обсяг проведених оборудок становить понад 150 мільйонів гривень, сформований вигодонабувачам податковий кредит становив близько 25 мільйонів гривень.

Також встановлено понад 50 компаній-вигодонабувачів.

В результаті проведених трьох обшуків було виявлено та вилучено шість банківських карток, чотири печатки підприємств, комп'ютерна техніка, мобільні телефони та бухгалтерські документи.

Читайте: Податківці викрили недобросовісних підприємців у Запоріжжі, вилучено товарів на 6,4 млн грн. ФОТО

налоги конвертцентрналоги конвертцентр


Крім того, накладено арешт на грошові кошти на банківських рахунках 23 підконтрольних угрупованню підприємств. На сьогодні сума заблокованих коштів становить понад 481 тисячу гривень.

Наразі здійснюється аналіз схем руху коштів по рахунках і підготовка подальших арештів грошових коштів.Источник: https://ua.censor.net.ua/p382689
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkRlVEJNV0ZKblRrZERNRmxpVVhSa1F6a3dXVXhTWjBoNlVYWTVReXN3VEZSUmMwNUhRekJNY2xGMVNIcFJkamxES3pCTVZGRnpUa2RETUV4eVVYWjBRM2t3VEVGbk1FeDZVbXgwUXpjd1dtSlNhSFJIVnpCWk9UZ3dUSHBSYzA1SFJqQmFZbEYyWkVOM01GbGlVbXgwUjFobVRrTlZNRXRVVVc5WWVsRnNPVU4zTUV3dlVYWjBSMEV3V21KUmRIUkRNakJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору