EN|RU|UK
 Політика України
  23161  85
Матеріали за темою:

 Кораблі українських і турецьких ВМС провели спільне тренування в Чорному морі. ФОТО

Фрегат ВМС ЗС України "Гетьман Сагайдачний", фрегат і корвет ВМС Республіки Туреччина TCG "Salihreis" та TCG "Bartin" провели в Чорному морі тренування PASSEX.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міноборони України, мета заходу полягала у відпрацюванні взаємодії в складі багатонаціонального тактичного з'єднання відповідно до стандартів НАТО, а також у підвищенні рівня взаємосумісності.

У ході тренування українські та турецькі кораблі виконали завдання з передачі вантажів траверзним способом на ходу, тактичного маневрування у строях та ордерах, а також провели тренування з нічного сигналовиробництва. Сьогодні, 6 квітня, фрегат "Гетьман Сагайдачний" після виконання завдань морського походу повернувся до місця постійного базування.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Навчання з обладнання паромної переправи в Одеській області. ФОТОрепортаж

У Командуванні ВМС ЗС України повідомили, що проведення спільно з кораблями ВМС Республіки Туреччина тренування стало черговим кроком на шляху до поглиблення співпраці флотів двох країн, метою якого є зміцнення стабільності та безпеки в Чорноморському регіоні.

корабль учениякорабль учения

Як повідомлялося раніше, 3-4 квітня з візитом у порту м. Одеси перебували кораблі ВМС Республіки Туреччина TCG "Salihreis" і TCG "Bartin". Згідно з програмою візиту, турецькі військові моряки здійснили протокольні візити, ознайомилися з визначними історичними місцями області. Крім того, гості та жителі Одеси під час стоянки фрегатів "Гетьман Сагайдачний", TCG "Salihreis" і корвету TCG "Bartin" біля причалу морського вокзалу Одеського філіалу ДП "Адміністрація морських портів України" мали можливість відвідати їх з екскурсіями.Источник: https://ua.censor.net.ua/p383039
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXhNVVhWT1Iwa3dUSEpTYkhSRE4yWk9RMU13U25wUmIxaDZVVzVPUjFjd1RETlJkblJEZURCTU4xSm5Ua01yTUV3elVYVkllbEZ2ZEVkRU1GbEVVWFJrUjBnd1dXWlJkVTVET1RCTVFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору