EN|RU|UK
 Політика України
  35028  134

 Фінансовий радник Порошенка щомісяця через офшор платить $ 100 тисяч американській компанії за лобізм. ДОКУМЕНТ

офшор пасенюк

Керуючий директор інвесткомпанії ICU і фінансовий радник Петра Порошенка Макар Пасенюк щомісяця сплачує 100 тисяч доларів американській лобістській компанії Ben Barnes Group за лобіювання фінансових інтересів офшорної компанії AS Prima Societas Limited, зареєстрованої на Британських Віргінських Островах (Mandar House, Johnson's Ghut PO Box 3257, Road Town, Tortola, BVI), якою володіє пов'язаний з Валерією Гонтаревою Артем Саприкін.

Про це йдеться в контракті, який укладено між компаніями Ben Barnes Group і AS Prima Societas Limited, він доступний на сайті fara.gov (публічному реєстраторі Міністерства юстиції США), передає Цензор.НЕТ з посиланням на Четверту владу.

У контракті, який повністю викладений на сайті, йдеться, що перший платіж повинен був бути здійснений у жовтні 2015 року. Таким чином, на цей момент на рахунок американських лобістів надійшло вже 600 тисяч доларів.

офшор пасенюк

При цьому в підпункті B пункту 8 контракту зазначається, що власником, контролюючою особою і джерелом фінансування (Subsidized) офшору є "іноземний уряд, політична партія або інший іноземний довіритель", проте не вказується, яка конкретно з перерахованих позицій здійснює платежі.

Дивіться : У розслідуванні Panama Papers є цікавіші за Порошенка фігуранти з України, - Холодницький. ВІДЕО


Інформація про конкретних осіб, що стоять за офшором AS Prima Societas Limited наведена на сторінці 2, в пункті 9. Там зазначено, що офшорною компанією володіє Артем Саприкін, а гонорари, які виплачуються Ben Barnes Group з AS Prima Sodetas Limited субсидує Макар Пасенюк.

офшор пасенюкВодночас у відкритих джерелах можна знайти інформацію про те, що люди з такими ж даними пов'язані з фінансовою компанією "Інвестиційний капітал Україна", головою ради директорів якої в минулому працювала Валерія Гонтарева.

Читайте: Оприлюднення "панамських документів" не матиме негативних наслідків для України, - посол США Пайетт

Сьогодні згаданий у контракті Макар Пасенюк є фінансовим радником Президента.Источник: https://ua.censor.net.ua/p383114
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF5c3dXVlJTYVU1REt6QlpRamd3UzBoUmNVNURVUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору