EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  22714  197

 Посольство США у співпраці з ФБР передало НАБУ обладнання та комп'ютери на $500 тисяч. ФОТОрепортаж

У четвер, 5 травня, посол США Джеффрі Пайетт відвідав НАБУ та зустрівся з директором бюро Артемом Ситником, першим заступником директора Гізо Углаву й іншими працівниками НАБУ, в тому числі детективами та аналітиками.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці Посольства США у Facebook.

У квітні Відділ з правоохоронних питань (INL) Посольства США у співпраці з ФБР передав НАБУ обладнання для оцифрування паперових документів, комп'ютери, програмне забезпечення на 500 тис. доларів, яким ФБР користується для розслідування корупції та інших складних справ. Станом на березень завдяки фінансуванню INL до роботи НАБУ був залучений агент ФБР, основне завдання якого - допомогти встановити сканери, а також поділитися з детективами найкращими практиками ФБР у розслідуванні корупції та інших складних справ.

Пайєтт повідомив Ситнику, що Відділ із правоохоронних питань профінансує спільні навчання офіцерів Спеціального підрозділу швидкого реагування США (SWAT) та офіцерів із тактичних операцій НАБУ з питань проведення арештів з високим ступенем ризику й тактичних правоохоронних операцій.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рівень підготовки працівників КОРДу відповідає найвищим міжнародним стандартам, - Пайєтт

У зв'язку з цим зазначено, що уряд США прагне підтримувати НАБУ в зусиллях подолати корупційні схеми в державному секторі, що підривають потенціал України.

У повідомленні наголошується, що з 2015 року Відділ з правоохоронних питань Посольства США співпрацює з НАБУ, щоб забезпечити прозорий, на конкурентній основі, процес відбору детективів, аналітиків та інших членів команди бюро. Також із минулого року відділ INL профінансував базові п'ятитижневі тренінги для 70 детективів, проведені Центром протидії корупції.

За фінансової підтримки INL Офіс зарубіжної підтримки прокуратури (OPDAT) провів два майстер-класи для детективів НАБУ з міжнародного співробітництва.

Цього року Відділ із правоохоронних питань профінансував поїздки та супровід детективів бюро на тижневі курси Міжнародної правоохоронної академії (ILEA) в Будапешті, присвячені розслідуванню корупції та притягненню до відповідальності за корупцію.

Також читайте: Ми повинні пам'ятати, хто жертва, а хто агресор у конфлікті на Донбасі. Санкції проти Росії залишаться в силі, - Пайєтт

пайетт набу

пайетт набу

пайетт набу

пайетт набу

Також дивіться: Проект "Новоросія" помер на підступах до Маріуполя, - Пайєтт. ВІДЕО

пайетт набу

пайетт набу

пайетт набу

пайетт набу

пайетт набу

пайетт набу

Також читайте: США сподіваються на розвиток спільного оборонного виробництва з Україною, - Пайєтт


Источник: https://ua.censor.net.ua/p387536
VEhrdlVXNDVRM2N3VEc1U2JFNUhRekJaU1haTU9VTXZNRXczVW1ka1F5c3dUSFpTYWs1SFFqQlpURkZ6ZEVNclprNURaREJLUkZGclpFTnFaazVEYXpCS1NGRnZTSHBSYjJSRGJ6QktRVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору