8519  71

Українські спортсмени тріумфально перемогли на марафоні в Німеччині, - НОК. ФОТО

Українці тріумфально виступили на марафоні 17th Gutenberg Marathon у місті Майнц, Німеччина. Чоловіки зайняли весь п'єдестал пошани, а жінки отримали "золото" і "срібло".

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет на своїй сторінці у Фейсбук, передає Цензор.НЕТ.

"Юрій Русюк (1 місце - 2:20.31), Антон Потоцький (2 - 2:21.14), Олександр Бабарика (3 - 2:25.42) - такими є результати наших переможців.

спорт

Катерина Карманенко (1 місце - 2:44:39), Світлана Смітюх (2 - 3:03.25) - результати наших призерок 1 та 2 місць", - ідеться в повідомленні.