EN|RU|UK
 Політика України
  16400  36
Матеріали за темою:

 Люстрацію неможливо буде повернути новим законом, якщо КС скасує чинний "Про очищення влади", - Ємець. ДОКУМЕНТ

Визнані неконституційними норми законів і закони в цілому не можуть бути прийняті повторно в аналогічній редакції.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп (НФ) Леонід Ємець, передає Цензор.НЕТ.

"Неможливо буде повернути люстрацію новим законом, якщо КС скасує закон "Про очищення влади". І це стосується не тільки закону в цілому, але навіть окремих його положень.

Про це Конституційний суд висловився однозначно", - розповів він.

"Наводжу приклад з останнього скандального рішення про довічні доплати суддям. П.7 Конституційний Суд України зазначає, що закони, інші правові акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, не можуть бути прийняті в аналогічній редакції, оскільки рішення Конституційного Суду України є "обов'язковими до виконання на території України, остаточними і не можуть бути оскаржені" (частина друга статті 150 Конституції України). Повторне введення правового регулювання, яке Конституційний Суд України визнав неконституційним, дає підстави стверджувати про порушення конституційних приписів, згідно з якими закони та нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй (частина друга статті 8 Основного Закону України)", - пояснив Ємець.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Рада прийме новий закон про люстрацію в разі скасування чинного, - Парубій. ВIДЕО


кс решениекс решение

Источник: https://ua.censor.net.ua/p393062
TUV4MlVtcDBSMEl3V1V4U1owNURkekJaWWxKc2RFZFFUSGt2VVdoT1F6Z3dURmhTYUhSSFRVeDVMMUYxT1VkUE1GbElVbWQwUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCWk9UZ3dURXhTYkhSRE1EQk1lbEpzZEVNNU1FeEJjMGxPUjBJd1RISlJjMDVIUWpCWlVGRnpkRU4zTUV3elVYWmtSMUJtVGtOaE1FdEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору