EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  86845  158

 Відновлення виробництва "Кольчуг" та інших комплексів радіотехнічної розвідки нового покоління - одне з важливих завдань - Турчинов

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов відвідав державне підприємство "Радіовимірювач" концерну "Укроборонпром", де провів міжгалузеву нараду з питань забезпечення Збройних Сил України засобами радіотехнічної розвідки та радіоелектронної боротьби.

Про це повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

турчинов оборона

турчинов оборона


У нараді взяли участь керівники Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, Міністерства економічного розвитку й торгівлі України та оборонно-промислового комплексу.
За словами Турчинова, Російська Федерація на окупованих територіях активно застосовує проти України потужні системи радіотехнічної розвідки та радіоелектронної боротьби. "В умовах бойових дій вони випробовують і тестують свої нові розробки", - наголосив він.

"Тому, - зазначив Секретар РНБО України - забезпечення ЗСУ, Головного управління розвідки та інших військових формувань сучасними радіоелектронними засобами дозволить ефективно протидіяти російській військовій агресії".

турчинов оборона

турчинов оборона

турчинов оборона

У той же час Турчинов констатував, що зараз "завдання з радіоелектронного захисту військ та об'єктів від ураження системами високоточної зброї противника вирішуються недостатньо ефективно". "Це ж стосується і захисту радіоелектронних засобів управління ЗСУ від нових розробок ворога", - зазначив він, додавши, що ведення ефективних бойових дій у сучасних умовах неможливе без широкого застосування засобів радіотехнічної розвідки й інтенсивної радіоелектронної протидії.

"Наявність у ЗСУ таких сучасних засобів радіотехнічної розвідки й радіоелектронної боротьби дозволить своєчасно викривати наміри супротивника, придушувати його електронні засоби зв'язку та управління, блокувати застосування БПЛА, приймати швидкі рішення в складних умовах ведення сучасного бою і перемагати", - сказав О. Турчинов.

Під час наради Секретар РНБО України наголосив, що одним із першочергових завдань є відновлення в стислі терміни виробництва на евакуйованому з Донецька в Запорізьку область ВАТ "Топаз" сучасних комплексів дальньої радіотехнічної розвідки "Кольчуга КЕ", а також виробництва на київських підприємствах універсальних станцій контролю радіоелектронної і цільової обстановки нового покоління розробки НДІ "Квант-радіолокація".

"Перед нашими конструкторами, вченими і виробниками стоїть завдання забезпечити створення широкого спектра сучасних радіоелектронних систем як на підприємствах концерну "Укроборонпром", так і в недержавному секторі", - сказав Турчинов, зазначивши, що цей пріоритет повинен бути відображений у новому Державному оборонному замовленні.

турчинов оборона

турчинов оборона

"Україна має науковий і виробничий потенціал, який необхідно максимально ефективно задіяти для досягнення поставлених завдань. Безумовно, для прискорення налагодження виробництва сучасних засобів радіотехнічної розвідки й радіоелектронної боротьби необхідно зламати опір організації військово-технічного співробітництва та кооперації з провідними світовими виробниками відповідної продукції", - підсумував він.Источник: https://ua.censor.net.ua/p394794
VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhaMFEzZ3dURGRTWjA1REt6Qk1NMUZ6U0hwU1owNURLekJNWmxGemRFZFhNRXhVVVhWMFEzYz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору