EN|RU|UK
 Політика України
  244590  1621

 Савченко, перебуваючи в ув'язненні, листувалася із представниками терористичних організацій ЛНР/ДНР, - Геращенко. ДОКУМЕНТ

Народний депутат Надія Савченко в 2014 році під час ув’язнення в Росії листувалася із представниками терористичних організацій ЛНР/ДНР.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Антон Геращенко.

Читайте також: Хочу розбудити у ватажках бойовиків Плотницькому і Захарченку українців і достукатися до їхнього розуму, - Савченко

"Чому Надія Савченко робить іноді дуже дивні заяви? Відповідь на це на це питання, схоже, знайдено волонтерами проекту "Миротворець". Виявилося, що Надія Савченко, перебуваючи в ув'язненні, листувалася із представниками терористичних організацій ЛНР/ДНР. У жовтні 2014 року вона написала лист російській терористці Марії Коледу. Це з'ясувалося в межах роекту "Миротворець" під час аналізу поштової скриньки російської терористки Марії Коледи", - написав він.

"Цей факт свідчить про те, що доведена до відчаю Надія Савченко шукала будь-який варіант, аби вирватися з російських катівень. І її можна зрозуміти. Можливо, недавні дивні заяви Надії Савченко щодо необхідності прямих перемовин із лідерами терористичних організацій Захарченком та Плотницьким, які розтривожили громадськість, були обумовлені тим, що Надія писала аналогічні листи і їм? Скільки ще таких листів було написано Надією Савченко і кому, час і аналіз поштових скриньок керівництва ЛНР/ДНР покаже", - зазначив Геращенко.

Читайте також: Тимошенко проти пропозиції Савченко: Переговори з маріонетками і терористами ніколи не давали позитивних результатів

Також народний депутат послався на Катерину Яресько, яка виклала фото листа Савченко і написала, як його було виявлено.

"У дампі поштової скриньки російської терористки Марії Коледи, який викладений у відкритий доступ волонтерами центру "Миротворець" на сайті ordilo.org, є лист, написаний Надією Савченко. Документ знаходиться в листі від 8.01.2015, адресованому Станіславу Ретинському, працівникові так званого Міністерства інформації терористичної організації "ДНР". https://psb4ukr.org/crimin.../retinskij-stanislav-grigorevich/ Марія була затримана СБУ в Миколаєві 8.04.2014 за спробу організації масових заворушень із застосуванням насильства, захопленням адміністративних будівель і споруд, за підозрою у шпигунстві і диверсійній діяльності. У неї вилучено травматичний пістолет, переобладнаний під стрільбу бойовими патронами і методичні рекомендації для підготовки диверсійних груп. 16.09.2014 вона була звільнена в рамках обміну полоненими", - написала Яресько.

Читайте також: Савченко наполягає на прямих переговорах із ватажками "ЛНР" і "ДНР": "Ми все одно один народ, і нам все одно далі жити разом"


"14.10.2014 Надія Савченко, яка перебуває в полоні, на той момент кандидат у депутати, номер перший своєї політичної партії (вибори відбулися 26.10.2014), пише лист Марії Коледу. 13.10 було засідання суду щодо розгляду скарги захисту на проведення психіатричної експертизи, Надія не могла бути на ньому - з 10.10 вона перебувала в інституті імені Сербського. Засідання пройшло в закритому режимі. Державний центр соціальної та судової психіатрії ім. Сербського надав документ, в якому йшлося, що переривати експертизу звинуваченої "недоцільно", оскільки пауза може вплинути на її якість. Зрештою суд постановив: розглянути скаргу без підсудної неможливо, однак і переривати експертизу не можна, тому наступне засідання пройде тільки по її закінченні. Експертиза зазвичай триває місяць, але може бути продовжена. http://www.rosbalt.ru/moscow/2014/10/13/1326558.html Таким чином стають зрозумілими обставини написання листа - Надія перебуває на стаціонарній комплексній психолого-психіатричній експертизі. Припускаємо, що обурюється цією обставиною", - додала Яресько.


савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледа

савченко переписка коледаИсточник: https://ua.censor.net.ua/p394915
VEhrdlVXOWtRM2N3VEV4U2FEbERNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VW1kMFF6RXdXVVJSZG5SSFFUQk1hbEYwT1VNNFprNUROekJNYWxKblpFZERaazVEVlRCTU4xRjJaRU40TUV4RVVtZFJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 17 з 17
<<<9 10 11 12 13 14 15 16 17
Сторінка 17 з 17
<<<9 10 11 12 13 14 15 16 17
 
 
 
 
 
 вгору