EN|RU|UK
 Події
  6860  32

 Ліквідовано конвертаційний центр із обігом понад 600 млн грн у Києві

У Києві співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр із обігом понад 600 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було встановлено, що зловмисники надавали послуги підприємствам реального сектора економіки з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Реально чинні підприємства переказували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних учасникам центру транзитних і фіктивних фірм за нібито придбані товари або послуги. Після цього грошові кошти знімалася готівкою через банкомати і каси двох банків учасниками центру під виглядом оплати за цінні папери. Надалі проконвертовані гроші, за винятком 10-11%, які служили "винагородою" за надання незаконних послуг, разом із підробленими первинними документами передавалися посадовим особам підприємств реального сектора економіки.


Податковий кредит із ПДВ відображався за рахунок нібито придбаних товарів у виробника сільгосппродукції.

Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів становить понад 600 мільйонів гривень, можливі втрати бюджету становлять понад 100 мільйонів.
Наразі встановлено дев'ять найбільших підприємств - вигодонабувачів.
Унаслідок проведених семи обшуків було виявлено та вилучено 131 тисячу гривень, комп'ютерну техніку, бухгалтерську документацію транзитних і фіктивних підприємств, чекові книжки, банківські картки та чорнові записи, а також п'ять печаток.

Слідчі дії тривають.

гфс

гфс

гфс

гфс

гфс

Источник: https://ua.censor.net.ua/p396826
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkRlVEJNV0ZKblRrZERNRmxpVVhSa1F6a3dXVXhTWjBoNlVYWTVReXN3VEZSUmMwNUhRekJNY2xGMmRFTjVNRXhCWnpCTWVsSnNkRU0zTUZwaVVtaDBSMWN3V1RrNE1FcFVVWEJPUTJnPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору