EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  16906  11

 "Їх знають у світі, але в Україні вони не відомі": закінчуються зйомки фільму про лікарів, які впроваджують стандарти НАТО з тактичної медицини. ФОТО

В Україні почали зйомки документального фільму про унікальних лікарів, які впроваджують у вітчизняну польову медицину стандарти НАТО.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Ти на секундочку завмираєш! Чорт, як же страшно! І знову біжиш, бо треба рятувати людей", - "госпітальєр" Євген Титаренко працює над фільмом "War for Peace". ВІДЕО

Герої картини - Денис Сурков і його команда (Володимир Савицький, Олександр Мілюков, Ілля Власюк, Віталій Крилюк та інші). Це анестезіологи-реаніматологи Всеукраїнської Ради реанімації й екстреної медичної допомоги.

Сьогодні вони впроваджують в Україні міжнародні стандарти з тактичної медицини в умовах бойових дій ТССС Tactical Combat Casualty Care (НАТО). Фільм назвали відповідно - "ТССС".

тссс

Їх знають у світі, оскільки фахівці є сертифікованими інструкторами National Association of Emergency Medical Technicians, а також призерами перших міжнародних змагань з тактичної медицини ТССС в Іспанії. Однак в Україні вони відомі дуже вузькому колу людей.

тссс

Виробництво фільму взяла на себе компанія Mir&Co Production.

тссс

Проект фінансують виключно на кошти громадськості. Зараз активно завершують останні етапи знімання фінальних елементів стрічки і остпродакшн.

Як відзначають автори картини, кожен може взяти участь у створенні цього важливого проекту.


тссс

тссс
Источник: https://ua.censor.net.ua/p396935
VEhrNGRrdzVRell3V21KUmRtUkRLMlpPUXpnd1RGaFJkRTVETkRCWllsRjFUa001TUV4Q09EQk1URkYyZEVNM01FdzNVWFprUjBNd1RGaFNaMDVETkdaT1EyUXdTa1JSYjNSRFpRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору