EN|RU|UK
 Політика України
  25281  47

 Росія активно здійснює агресивну політику не тільки на фронті на сході України, а й у кіберпросторі, - Турчинов. ФОТОрепортаж

Під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова відбулося засідання Національного координаційного центру кібербезпеки.

Під час засідання за участю керівників Міністерства оборони, Генерального штабу, Служби безпеки, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Управління розвідки адміністрації Державної прикордонної служби, Національної поліції, Міністерства юстиції та Національного банку України, до відання яких належать питання кібербезпеки, були визначені першочергові заходи з протидії кіберзагрозам, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби РНБО.

За словами Турчинова, аналіз матеріалів, які надходять на адресу Апарату РНБО України від розвідувальних органів, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації, "дає підстави стверджувати, що Російська Федерація активно провадить агресивну політику не тільки на фронті на сході України, а й у кіберпросторі, яка є елементом "гібридної" війни проти нашої держави". "Актуалізуються й інші кіберзагрози, зокрема, зростає кіберзлочинність і активізується кібершпіонаж", - сказав він.

турчинов

Також читайте: Порошенко підписав указ про Національний координаційний центр кібербезпеки

При цьому Секретар РНБО України нагадав, що самі ці проблеми покликана розв'язати нещодавно ухвалена Стратегія кібербезпеки України. Саме тому, на думку О.Турчинова, Національний координаційний центр кібербезпеки має стати системоутворюючим елементом всієї системи кібербезпеки та кіберзахисту України.

турчинов

"До складу Центру увійшли представники ключових державних органів, які відповідають за весь спектр питань протидії широкому спектру кіберзагроз", - сказав він.

Турчинов також наголосив на важливості запровадження чіткої спеціалізації державних суб'єктів забезпечення кібербезпеки. "У стислі терміни ми повинні провести огляд наявних сил, засобів та можливостей нарощування потенціалу реагування відповідних державних органів. Має бути чітко відпрацьований механізм взаємодії та інформаційного обміну суб'єктів кібербезпеки у разі виявлення кібератак та кіберінцидентів", - додав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Японія надасть Україні допомогу з розвитку кіберполіції

Підсумовуючи, Секретар РНБО України підкреслив, що в рамках діяльності створеного Центру "має бути побудована чітка вертикаль контролю і координації заходів у сфері кібербезпеки". "Особливу увагу буде приділено процесу опрацювання інформації, виробленню дієвих механізмів оперативного реагування на загрози", - наголосив він, додавши, що кожен виклик, який надходить з кіберпростору, "повинен отримати нашу активну та асиметричну відповідь".
турчинов
турчинов
турчинов
турчинов
Источник: https://ua.censor.net.ua/p396949
VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhOa1F6RXdUR1pSZGpsRE1UQk1jbEZ6U0hwUmRYUkhWekJNU0ZGMFpFZEJNRXhtVVhVNVF5c3dXV1pSZFU1RE9XWk9RMmN3U2pOUmEyUkRaUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору