EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Фоторепортаж
  2733  18

 Гройсман обговорив із першим заступником міністра торгівлі США Ендрюсом розширення співпраці між країнами. ФОТОрепортаж

У четвер, 14 липня, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з першим заступником міністра торгівлі США Брюсом Ендрюсом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в четвер увечері повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

"У нас є дуже багато спільних можливостей, де ми можемо практично розвивати наші стосунки в економічній сфері... Переконаний у тому, що ми можемо поглиблювати торговельну взаємодію. Ми сьогодні відкриті до інвестиційних проектів у різних сферах", - сказав Гройсман.

Зазначено, що сторони детально обговорили можливості підтримки США у процесі створення Офісу супроводу інвестицій при Прем'єр-міністрі України.

Гройсман підкреслив важливість надання консультативної допомоги американських фахівців у розбудові такого офісу в Україні, про що, зокрема, домовилися в рамках його нещодавнього візиту в Сполучені Штати Америки.

Гройсман подчеркнул важность оказания консультативной помощи американских специалистов в развитии такого офиса в Украине, о чем, в частности, была достигнута договоренность в рамках его недавнего визита в Соединенные Штаты Америки.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Гройсман обсудил подготовку к зимнему сезону с руководством Минэнергетики США. ФОТО

У свою чергу, перший заступник міністра торгівлі США висловив готовність поділитися американським досвідом, враховуючи успішне функціонування в США подібного агентства - "Select USA".

Сторони також обговорили актуальні проблеми американського бізнесу в Україні. Гройсман поінформував співрозмовника, що нещодавно мав зустріч із представниками Американської торговельної палати в Україні. За його словами, надалі такі зустрічі будуть регулярними. Він зауважив, що уряд також поглиблює співпрацю і бізнес-обмудсменом щодо вирішення нагальних проблем підприємств.

З цією метою уряд діятиме у двох напрямках: оперативно реагуватиме на запити бізнесу та інституційно змінюватиме систему, що дозволить створити якісний клімат у країні, - зауважив Прем'єр-міністр.

Також читайте: Співпраця між Україною та США у сфері оборони переходить від етапу "реагування на кризу" до стадії тривалого партнерства

Також Гройсман запевнив співрозмовника, що український уряд усвідомлює необхідність ухвалення змін до податкового законодавства, зокрема щодо зміни адміністрування, забезпечення прозорості обліку, автоматичного відшкодування ПДВ, мінімізації зловживань із боку контрольних органів, і працює над вирішенням цих проблем.

Перший заступник міністра торгівлі США зазначив відкритість та готовність уряду України до взаємодії з бізнесом, до створення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій.

Окремо під час бесіди обговорили заходи для реформи митниці. Гройсман подякував Віце-Президенту США Джо Байдену та уряду США за підтримку цієї реформи і спрямування в Україну Місії з оцінки потреб щодо реформування митної служби, яка працювала майже два тижні і представить свій звіт із рекомендаціями протягом 30 днів.

Обговорюючи процес приватизації державних підприємств, Гройсман повідомив, що 26 липня відбудеться приватизація Одеського припортового заводу. "Наше завдання, щоб цей процес був відкритий, публічний", - наголосив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Міністр фінансів США Лью та Німеччини Шойбле підтвердили спільну позицію щодо України

гройсман

гройсман

гройсман

гройсман

гройсман

гройсман

Читайте також: Всі ті, хто пресуватиме бізнес, - класові вороги уряду і мої особисто, - Гройсман. ВIДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/p397467
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VW1kMFF5c3dXVVJSY3psSFZ6Qk1URkYxT1VkUVprNURZVEJNUkZGelpFTTRNRnBpVVhaWWVsRnZaRU52TUVwQlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору