EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  39009  89

 Полторак під час перевірки виявив порушення умов зберігання продуктів харчування у військовій частині на Одещині. ФОТОрепортаж

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час перебування з робочою поїздкою на Одещині долучився до однієї з перевірок якості продуктів харчування, які проводяться Центром розвитку та супроводження матеріального забезпечення.

24 липня така перевірка проходила в одній з військових частин 28 окремої механізованої бригади Збройних Сил України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Читайте також: Полторак нагородив військовослужбовців Збройних Сил України та іноземних держав, які беруть участь у "Сі Бриз 2016"

Під час перевірки продовольчих складів частини, холодильного устаткування, місць зберігання продуктів харчування військовослужбовців, овочесховища були виявлені запаси неякісних, зіпсованих продуктів харчування. Всі продукти харчування зберігалися в антисанітарних умовах, температурний режим збереження продуктів не витримувався.

Міністр оборони України провів коротку зустріч із представниками компанії - постачальника і наголосив, що з боку Міністерства оборони України будуть вжиті заходи щодо негайного припинення виявлених недоліків, та за невиконання умов договорів контракти з постачальниками неякісної продукції будуть розірвані у судовому порядку.

Окрім цього, Міністр оборони України доручив керівникові Військової служби правопорядку Одеського гарнізону провести перевірку усіх видів діяльності військової частини та терміново доповісти про результати.

Також читайте: Кабмін запропонував Порошенку присвоїти ім'я генерала Кульчицького батальйону 27-ої бригади Нацгвардії

Відповідальні за контроль харчування посадові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності: одного з офіцерів, відповідального за тилове забезпечення у військовій частині, звільнено з посади.

Як розповідає начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення підполковник Дмитро Марченко:

"Ми працюємо за окремим дорученням Міністра оборони України. Воно полягає в тому, що ми перевіряємо якість продуктів харчування та умов збереження продуктів у військових частинах. У військовій частині, яку ми перевіряємо сьогодні, м'ясна продукція, масло, молоко, сир, сосиски, - все зберігається в одному холодильнику у розкиданому вигляді. Ми опитали солдат у військовій частині, і вони відповіли нам, що нічого не їдять на обід, окрім чаю та булочок. Тож сьогодні ми візьмемо на лабораторні дослідження вилучені продукти, за результатами лабораторних досліджень будуть складені акти та буде вестись робота щодо розриву договорів із постачальниками", - сказав під час перевірки Начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Дмитро Марченко.

Також читайте: Порушення щодо забезпечення ЗСУ повинні розглядатися як злочини проти держави, - Полторак

Протягом минулого тижня Центр провів п'ять перевірок військових частин Збройних Сил України. Перевірки триватимуть доти, поки постачальники не будуть виконувати правила поставок та умови зберігання продуктів харчування наших солдат.

минобороны проверка еда полторак

минобороны проверка еда полторак

минобороны проверка еда полторак

минобороны проверка еда полторак

минобороны проверка еда полторак

минобороны проверка еда полторак

минобороны проверка еда полторак

минобороны проверка еда полторак

минобороны проверка еда полторак

Источник: https://ua.censor.net.ua/p398871
VEhrdlVtdzVRekl3VEVJNE1Fb3ZVWFowUXpjd1dVeFJkblJIUVRCTVJGRjFhVGgyTUV3dlVYUmtSMEV3VEZoUmMzUkhWekJaUkZGMWRFTjNaazVETHpCWlJGRjJkRU13TUV3M1VYTjBReXN3VEhaU2FrNUhRakJaVEZGemRFTXJaazVEZHpCWlJGRjJUa2RYTUZrNU9EQktlbEpzZEVNNU1FdzNVWE5rUXlzd1dVUlJkblJET1RCTWFEZ3dTamRSZEU1RE1UQlpTRkpxVGtNMk1FeEJaekJNTjFGelpFTTNNRXhFVW1ka1IwTXdXWGM5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору