Спорт, Фоторепортаж
  17089  59

Жіноча збірна України з тенісу у віці до 14 років виграла чемпіонат світу. ФОТОрепортаж

Жіноча збірна України з тенісу у віці до 14 років в складі Дарини Снігур, Марти Костюк і Дар'ї Лопатецької стала переможницею чемпіонату світу в своїй віковій категорії.

Як передає Цензор.НЕТ, фінал Кубка світу у дівчат віком до 14 років звів Україну і США - перших і других сіяних учасниць престижного командного форуму, який проходив в чеському місті Простейов.

Фінальне протистояння відкрили Дарина Снігур та Алекса Ноель. Українка в упертій боротьбі поступилася американці - 5:7; 6:0; 2:6. Суперники повели - 1:0, а на корт вийшли Марта Костюк і Уїтні Осуйгве.

У першому сеті Марта поступалася 1:3, але взяла партію - 6:3, і потім не віддала суперниці жодного гейму до кінця зустрічі - 6:0. У вирішальній сутичці зійшлися дуети Костюк / Лопатецька - Ноель / Осуйгве. Американки відразу заволоділи перевагою і повели в рахунку - 4:1, Даша з Мартою ледь не вирівняли ситуацію, але все ж поступилися - 3:6.

Однак рівновага таки була відновлена - українки взяли другий сет - 6:2. Після чого на чемпіонському тай-брейку наші співвітчизниці здобули впевнену перемогу - 10:6.

За словами батька Дарини Снігур Сергія, подібні змагання тут проводяться вже не одне десятиліття, тому організація відшліфована до дрібниць - все пройшло на найвищому рівні. Він повідомив, що було 4 групи по 4 команди. Україна була сіяна першою.

У суперники нам дісталися п'ята сіяна збірна Гонконгу, Словенія і Аргентина. Перша гра була з Аргентиною (Дарина виграла, Марта програла, а пару виграли). У другий день грали зі словенцями - всі три матчі українки виграли. У третій день в битві за перше місце українки програли парний матч, але виграли індивідуальні змагання. У четвер був матч півфіналу з Чехією (третій сіяний номер) - перша команда з другої групи. Українки виграли всі три свої матчі і впевнено вийшли у фінал, де зустрілися зі збірною США, яка в півфіналі розправилася з росіянками. Головний тренер української команди - Бейко Таліна Іванівна - змогла знайти потрібну мотивацію і вселити необхідну впевненість, щоби наші дівчата стали чемпіонками світу.

теннис победа

Читайте на "Цензор.НЕТ": Мужская сборная Украины по теннису вышла в плей-офф Кубка Дэвиса