EN|RU|UK
 Суспільство
  20320  78

 Поліція закликала до обережності гравців "Pokemon GO": зростає кількість смертельних випадків із ловцями покемонів. ІНФОГРАФІКА

Популярність сервісу "Pokemon GO" призвела до виникнення нового спектру загроз, пов’язаних із його використанням - об’єктам критичної інфраструктури, життю та здоров’ю окремих громадян. Кількісно збільшуються смертельні випадки з гравцями "Pokemon GO" й урізноманітнюються порушення закону ними та щодо них.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Департаменті комунікації МВС України.

Дивіться: "Унікальні Пікачу і Покемони на фронті під Докучаєвськом! Можливі групові тури!" - українські воїни грають у знамениту гру на передовій зі зброєю. ВІДЕО

покемон

Низка держав уже озвучила застереження для своїх громадян і направили офіційні запити до розробників віртуальної гри з метою нівелювання негативних наслідків від використання цього он-лайн сервісу.

Так, поліція та збройні сили Ізраїлю заборонили своїм службовцям використовувати додаток "Pokemon GO" під час перебування на режимних об'єктах. Керівництво відомств побоюється витоку інформації з обмеженим доступом. З метою недопущення будь-яких незаконних дій пов'язаних із грою "Pokemon GO" поліція Риги написала рекомендації-застереження для своїх громадян.

Читайте також: Заступник голови АП Шимків: "Покемони заволоділи світом"

У МВС підкреслили, що, враховуючи реальність загроз щодо об'єктів критичної інфраструктури, режимних об'єктів, зони АТО, громадських місць унаслідок безконтрольності використання цього сервісу на території України та безпеки пересічних громадян, МВС готове ініціювати розгляд на засіданні Кабінету міністрів України, РНБОУ питання регулювання діяльності на території України подібних сервісів.

Використовуючи зарубіжний досвід реагування державних органів на інциденти, пов'язані з "Pokemon GO", задля здійснення превентивної діяльності з недопущення тяжких наслідків для прихильників гри та захисту законних прав та інтересів осіб, які мимоволі можуть бути втягнуті до неї, на першому етапі готові запропонувати пам'ятку для кожного.

покемонИсточник: https://ua.censor.net.ua/p402800
VEhrNGRrdzVRM293V1VSUmMwaDZVVzVPUTFNd1MwWTRNRW96VVhOT1IwY3dUQzlSZG5SRE56QmFZbEpvZEVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору