Спорт, Технології
  14324  88

Збірна України виграла чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. ФОТО

На Львівщині відбувся чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Під час церемонії закриття були нагороджені абсолютні чемпіони світу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

У командному заліку категорії Seniors України посіла 1 місце, 2 місце дісталося Болгарії, 3 - США.

Також дивіться: Жіноча збірна України з тенісу у віці до 14 років виграла чемпіонат світу. ФОТОрепортаж

У категорії Juniors 1 місце посіла Словаччина, 2 місце - Польща, 3 місце - Китай, 4 місце - Україна.

Крім того, в індивідуальному заліку чемпіонами стали в категорії Senior - Jordi Roura (Іспанія) і в категорії Junior - Michal Zitnan (Словаччина).

Зазначимо, що в змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 20 країн світу.

Успіхом українці також відзначилися в додатковому класі змагань S2/P - імітації польоту ракети з крихким вантажем на борту, який має залишитися неушкодженим. Тут юніорська збірна взяла перше загальнокомандне місце і перше місце в індивідуальному заліку. Доросла збірна відзначилася другим загальнокомандним місцем і бронзовою медаллю в індивідуальному заліку. Клас S2/P ввели в програму змагань за пропозицією американської делегації. Українські спортсмени брали участь у ньому вперше. Переможці розіграли між собою спеціальний призовий фонд - 4000 євро.

"Наші спортсмени, як чинні чемпіони Європи, виступили гідно. Доросла збірна показала стабільний результат, юніорам довелося складніше. Але і цього разу в загальному заліку команда змогла увійти до трійки лідерів, обійшовши навіть таких гігантів, як США і Китай", - зазначив Борис Оліфіров, коментатор Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту, багаторазовий призер чемпіонатів України і світу.