EN|RU|UK
 Політика України
  7927  25

 Навчання співробітників кіберполіції почалося в Харкові. ФОТОрепортаж

30 співробітників Національної поліції протягом двох тижнів будуть проходити курс підвищення кваліфікації в стінах Харківського Національного університету внутрішніх справ. Допомога в здійсненні проекту надає ОБСЄ.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Національної поліції України.

Офіційне відкриття навчання у виші відвідали заступник начальника Департаменту кіберполіції України Віталій Чубаєвський, посол, координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба, національний спеціаліст проектів Надія Хван та ректор університету Валерій Сокуренко.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Бойовики обстріляли школу в Мар'їнці, - Нацполіція. ФОТО


У рамках заходу присутнім презентували програму курсів. Вона включатиме 98 навчальних годин технічних та загальних дисциплін. Після закінчення навчання слухачі складатимуть іспит та отримають відповідний сертифікат.

"До дисциплін, які вивчатимуть слухачі, додано заняття з основ прав людини і толерантності - саме тих цінностей, які пропагує Європа і які підтримуємо ми. Рух до демократичної, проєвропейської країни розпочатий. Нам у цьому допомагають і ОБСЄ, й інші європейські організації, і ми їм за це дуже вдячні. Але наполегливо працювати та створювати своє майбутнє ми повинні самі", - зауважив ректор.


киберполиция
За допомогою європейських партнерів вдалось облаштувати комп'ютерні класи для проведення занять із працівниками кіберполіції. До навчального процесу залучені не тільки викладачі університету, але й фахівці ICІTAP, банківської сфери та ІТ-структур.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Департамент кіберполіції НПУ залучив до співпраці 40 хакерів

"Коли ми радилися, у якому навчальному закладі проводити перепідготовку кіберполіцейських, то безальтернативно проголосували за Харківський національний університет внутрішніх справ, тому що тут потужна база. Той рівень знань, що отримали працівники, які пройшли тут першу початкову підготовку, нас цілком задовольняє", - наголосив Віталій Чубаєвський.

киберполиция
Вайдотас Верба у свою чергу підкреслив, що нещодавно було виділено 300 тисяч євро на перепідготовку працівників поліції. Це один із найбільших бюджетів організації.

Смотрите также: Япония окажет помощь Украине по развитию киберполиции. ФОТОрепортаж

"Від вас сьогодні очікують, що українська поліція перейшла на новий якісний рівень, і ми дуже задоволені тим, що стали частиною цього процесу. Сьогодні велику зацікавленість до реформ в Україні виявляє Велика Британія, яка готова допомагати не тільки на ідеологічному рівні, але й фінансово. Якщо результати будуть реальними, то ця підтримка лише зростатиме",- повідомив посол.

киберполиция
Источник: https://ua.censor.net.ua/p408937
VEhrNGRrdzVRell3V21KUmMyUkRNVEJaUkZGelpFTXhNRXhtVVhZNVF6RXdUSEpSYzBoNlVXNWtRM2N3V1dKUmRqbERLekJNZGxKc2RFZEhNRnBpVW1vemVsRjFkRWRYTUV4SVVYUmtSMEV3VEM5UmRuUkROekJhWWxKb2RFZFhNRms1T0RCTFdGRnpUa2RCTUV4eVVteDBRM2s9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору