EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  6817  62

 "Їхня смерть на нашій совісті": під посольством Росії у Варшаві нагадали про вбитих на Донбасі. ФОТОрепортаж

У п'ятницю ввечері біля Посольства Російської Федерації у Варшаві кілька десятків людей взяли участь у мовчазній акції "Їхня смерть на нашій совісті".

Присутні тримали в руках портрети загиблих внаслідок військової агресії Росії на Донбасі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.


Маніфестацію організував "Євромайдан-Варшава" з нагоди 64-ї річниці дня народження президента Росії Путіна. Голова фонду "Євромайдан-Варшава" Наталія Панченко зазначила, що цього року промовили особи, яких він убив. Особи, які вже не можуть говорити, проте фотографії скажуть багато: "Ми хотіли показати, що у нас, живих, загалом, для Путіна вже немає дуже багато слів і нам нема про що з ним говорити. Але тим, кого він убив, нам здавалося, буде що йому сказати. Тому ми просто взяли своїх друзів за руку і привели їхні душі під російське посольство".


"За тиждень буде наступна, всесвітня акція "Stop putin's War In Ukraine", під час якої українці всього світу 14 жовтня о 18 годині вийдуть у своїх країнах до посольств Росії. Ми у Варшаві, звичайно ж, будемо цю акцію підтримувати і знову зустрінемося під посольством Росії. Перш за все для того, щоб на увесь світ закричати про те, що війна все ще триває. У нас буде лише три коротенькі вимоги: вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад до Росії всю зброю і військову техніку; посилити (збільшити) наглядову місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень і допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті; звільнити громадян України, яких за політично вмотивованими і сфабрикованими звинуваченнями незаконно утримують під арештом як на території Росії, так і в Криму", - сказала Панченко.

Бартош Крамек із Фонду "Відкритий діалог" зазначив, що головною метою є вшанування жертв: "У нас тут кілька знімків, портретів українських солдатів, волонтерів, а іноді випадкових жертв цього конфлікту, який розв'язав Путін. Цей протест для того, щоб висловити опір війні, агресії путінської політики, бо ця політика полягає у війні, агресії, використанні насильства, порушенні міжнародного права".

путин посольство жертвы рф

путин посольство жертвы рф

путин посольство жертвы рф

путин посольство жертвы рф

путин посольство жертвы рф

путин посольство жертвы рф


Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору