EN|RU|UK
 За кордоном
  9115  87

 57 працівників шахти в російському Примор'ї оголосили голодування. ФОТО

57 працівників "Лучегорського вугільного розрізу", який входить до складу АТ "Далекосхідна генеруюча компанія" (Приморський край РФ), оголосили голодування.


Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Федерацію профспілок Приморського краю, з учасниками голодування в адміністративно-побутовому приміщенні компанії всю ніч провели лікарі і співробітники поліції.

"Людям запропонували вчора припинити голодування і поїхати додому, оскільки комісія створена і сьогодні почне роботу, але вони відмовилися до того моменту, поки питання не буде вирішено по суті", - сказав голова профспілкової організації "Лучегорського вугільного розрізу" Михайло Шкуліпа.
"Акція, яка проходить зараз у Лучегорську, - це не страйк. Для того щоб її організувати, згідно із законодавством РФ, потрібно виконати цілий ряд складних процедур, порушення яких тягне за собою серйозну відповідальність для організаторів. Працювати учасники акції не припинили. Те, що відбувається в Лучегорську, - саме голодування. На це зважуються, коли всі інші "аргументи" вже вичерпані. Це може мати фатальні проблеми для здоров'я людини. Останньою краплею, яка змусила працівників вдатися до цього заходу, стали розрахункові, які працівники отримали напередодні. Людей не влаштовує заробітна плата: вона за останній рік на підприємстві різко зменшилася. На підприємстві вже пройшли масштабні скорочення, а умови галузевої тарифної угоди вугільників не виконуються роботодавцем", - розповіли у Федерації профспілок.


голодовка
(Фото Федерації профспілок Приморського краю)

Источник: https://ua.censor.net.ua/p410148
TUZsVVVteDBRemt3VEVSUmRtUkhRakJNTjFGemRFTjNTVTVETmpCTVJGSm5kRU4zTUZsSVVtZDBSMEV3VERkU2FFNURkMGxPUjBSSlRrZEJNRXczVW1ka1IxY3dXbU4yVEhrNGRqQk1VRkYyZEVNM01FdzNVWFJPUjBRd1RFeFJjMDVET1RCTU0xSnFNM3BSZERsRGR6QlpSRkYyZEVONE1GcGlVbWQwUXprd1RFRm5NRXd2VVhVNVEzY3dXVXhSYzBoNlVYVjBSMEV3VEdwUmREbERkMlpPUjBrd1RFUlNhR1JIUXpCTVFqZ3dXV3BSYzA1SFJqQlpURkZ6VGtkQk1GcGFPREJMUkZGMmRFZENNRnBpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору