EN|RU|UK
 Політика України
  3329  18

 Стець призначив собі нового радника з питань інформаційної політики щодо Криму. ФОТО

12 жовтня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець ухвалив рішення про призначення радником з питань інформаційної політики щодо Криму Юлію Каздобіну - "аналітика з великим досвідом", яка досліджує російськомовну ідентичність в Україні в контексті конфлікту з Росією.

Про це голова Мінінформполітики повідомив під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України за участю Першого заступника Еміне Джапарової і новопризначеної радника Юлії Каздобіної, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі відомства.

Як зазначив Стець, ключовими завданнями Юлії Каздобіної будуть, так само, забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму і поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.

каздобина

"Ми постійно робимо наголос на питаннях Криму. Сьогодні, призначаючи Юлію Каздобіну на посаду радника, сподіваюся, що інформаційних приводів і тем Криму стане ще більше в українських та іноземних ЗМІ", - зазначив Стець.

"МІП перше відомство, яке ввело позицію радника з питань Криму. Це вкрай важливо, тому що дає можливість налагодити діалог між суспільством і владою, почути людей, зокрема кримчан, їх вимоги до української влади", - додала у свою чергу Джапарова.

"Пріоритетом моєї роботи на посаді радника буде розробка Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Завдання - зробити цей процес якомога більш інклюзивним", - сказала новопризначена радник.

Нагадаємо, що радником Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму до 14 вересня 2015 року були Сергій Костинський, потім Еміне Джапарова, яка згодом була призначена першим заступником Міністра.

Источник: https://ua.censor.net.ua/p410205
VEhrdlVXOWtSME13VEZoU2FIUkhUVXg1TDFGdVRrZFhNRXd6VW14MFF6a3dXVlJSZG5SSFFUQk1lbEYyT1VNck1FeDJVbXgwUjBNd1RHcFJkWFJETkdaT1EyRXdXVVJSZFU1RE9BPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору