EN|RU|UK
 Суспільство
  28554  41

 "Кучма місяць зачекає". Слухання справи Пукача перенесли на листопад. ФОТОрепортаж

У засіданні Вищого спеціалізованого суду за касаційною скаргою засудженого у вбивстві журналіста Гонгадзе Олексія Пукача оголошено перерву: наступне засідання призначене на 16 листопада.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, який перебуває в суді.

суд пукач

суд пукач

Конвой веде Олексія Пукача в зал суду

Сьогодні відбулося перше засідання за касаційною скаргою, яку подали адвокати екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, раніше засудженого до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.


суд пукач

Олексій Пукач

Під час засідання представник потерпілого правозахисника і журналіста Олексія Подольського Олександр Єльяшкевич вимагав відводу представника Мирослави Гонгадзе - Валентини Теличенко.


суд пукач

Представник потерпілого Подольського Олександр Єльяшкевич


Він звинуватив Теличенко в тому, що вона працює в інтересах Генеральної прокуратури. "Теличенко фактично виконувала функції заступника Генерального прокурора! Вона не може бути представником потерпілої. На всіх засіданнях Теличенко йшла врозріз з позицією самої потерпілої - Мирослави Гонгадзе", - заявив Єльяшкевич.

суд пукач

Представник Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко

Сама ж Валентина Теличенко заявила, що ніколи не обіймала посади заступника Генпрокурора. За словами Теличенко, Генпрокурор Юрій Луценко пропонував їй цю посаду, однак вона відмовилася. І наголосила, що представляє інтереси Мирослави Гонгадзе. "Ми вчора спілкувалися з Мирославою, узгоджували позицію перед сьогоднішнім судом", - сказала Валентина Теличенко.

Колегія суддів вирішила, що розгляне клопотання про відсторонення Теличенко на наступному засіданні, коли отримають позицію з цього питання Мирослави Гонгадзе.

суд пукач

Головуюча в колегії суддів Наталія Марчук

Наступне засідання призначено на 16 листопада за клопотанням декількох сторін - у справі з'явилися нові захисники, їм необхідно ознайомитися з матеріалами справи. "Кучма місяць зачекає", - сказав Подольський, коли просив перенести засідання.


суд пукач

Потерпілий у справі, правозахисник і журналіст Олексій Подольський

Нагадаємо, у Вищому спеціалізованому суді почався розгляд касаційної скарги екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Його адвокати просять замінити довічний термін на 15 років в'язниці.


суд пукач
Колегія суддів - Станіслав Міщенко, Наталія Марчук (головуюча), Тетяна Широян
суд пукач
Олексій Пукач
Источник: https://ua.censor.net.ua/p410217
VEhrdlVXNDVSMFF3VEhKUmMwNUhTRXg1TDFKblpFZEVNRXhSUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору