EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  21434  196

 З'їзд партії "Національний Корпус", створеної на основі ЦК "Азов", почався в Києві: в програмі політсили відновлення ядерного статусу України та денонсація договору про дружбу з РФ. ФОТО

У Києві в Будинку архітектора почався з'їзд нової партії, яка матиме назву "Національний Корпус", створеної на основі ЦК "Азов".

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

Перед початком з'їзду політсили учасникам роздали проект програми партії, який мають затвердити шляхом голосування.

Зокрема, в ній у розділі "Національна безпека та обороноздатність країни", йдеться про те, що Україна повинна мати ядерну зброю. Також, держава повинна будувати професійну контрактну армію, яка буде становити основу Збройних сил України. А система державних поліцейських структур повинна складатися з двох рівнів - Нацполіції і муніципальної поліції.

У питанні взаємин із РФ держава повинна визнати Росію агресором, на всіх рівнях глобальної політики і світової дипломатії, а договір про дружбу від 1997 року між нашими країнами має бути денонсована в односторонньому порядку.

Також, у програмі йдеться про те, що український експорт повинен перевершувати український імпорт.

У розділі "Кардинальне реформування державної системи покарань" записано: "Покарання стає незворотнім, а суди - швидкими".

съезд азов

У з'їзді беруть участь нардеп (БПП) Олег Петренко, письменник Василь Шкляр, дисидент Левко Лук'яненко.

съезд азов

"Національний Корпус" буде створено на основі ЦК "Азов"

съезд азов

Нардеп (БПП) Олег Петренко
Источник: https://ua.censor.net.ua/p410506
VEhrdlVXMDVSMFF3VEc5dU1Ga3ZVWFprUXpFd1RETlJkWFJESzJaT1EyOHdUSEpSZFRsSFVEQlpRamd3U2k5UmRHUkhRekJaUkZGMFpFTTVNRXh5VVhacFJGRnVkRU0zTUV4WVVYTjVPSFl3VEM5UmMwNUhRVEJaVEZKc2RFZFFaazVETTBvNVIxZ3dUR1pSZEVoNlVtbzVRekF3VEZoU1owNURPVEJNUVdjd1RHWlJjMlJIUVRCTU4xSnFNM3BSYTA1RE16Qk1OMUZ6Ym5wUmJYUkROREJhWmxGelp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору