EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  305215  232
Матеріали за темою:

 Моторолу прибрали за наказом російських кураторів, щоб запхати "ДНР" і "ЛНР" в Україну, - спікери бойовиків. ФОТО

Кілька авторитетних російських діячів, які вороже налаштовані до України і співчувають сепаратистам і бойовикам, вже висловили впевненість у тому, що терорист Арсеній Павлов (Моторола) загинув від рук своїх недругів у тилу "ДНР", а зовсім не від рук українських диверсантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в публікації на сайті Четвертая власть.

"Ті, хто знали, як добре охороняли Моторолу, відразу зрозуміли, наскільки абсурдно звучить версія про ДРГ. Адже навіть якщо припустити, що диверсійно-розвідувальна група могла непомітно проникнути в Донецьк, то як диверсанти могли потрапити в під'їзд, який ретельно охороняється, доступ до якого мало тільки обмежене коло осіб? Подібні трюки проходять хіба що в дуже низькосортних бойовиках. у популярній групі "Зведення від ополчення Новоросії" відразу відзначили, що версія про "українську ДРГ" нікчемна", - зазначають автори.

"На цей момент зрозуміло ось що. Командир був убитий вибухом бомби, закріпленої на стіні приміщення сміттєпроводу, суміжного з ліфтовою шахтою. Приведено в дію воно було саме в той момент, коли Арсен зайшов у ліфт, за ним зачинилися двері, але кабіна ще не почала рух нагору. Тобто робота була зроблена з точністю до секунди. Будинок, де жив Моторола, охоронявся дуже добре. Так, охорона не є абсолютною гарантією від убивць. Але виконання саме цього вбивства - інший випадок. Приміщення, в якому була закріплена бомба, замкнено на ключ і доступне дуже обмеженій кількості осіб - працівникам комунального господарства, які вивозять сміття та їхньому керівництву в відділі ЖКГ. Тобто сторонні туди проникнути не могли. А якби якимось чином заволоділи ключами - незнайомі особи, які намагаються проникнути в підсобне приміщення, відразу потрапили б у поле зору охорони, яка моніторить обстановку у дворі. Далі. Щоб підірвати бомбу в потрібний момент, вбивця повинен був перебувати поряд із будинком, причому таким чином, щоб бачити, коли Арсен зайде в під'їзд. А точність спрацьовування пекельної машини показує, що вбивці якимось чином контролювали і те, що відбувається в під'їзді. Або за допомогою встановленої там відеокамери, або за допомогою якихось пристосувань, вмонтованих у ліфтове обладнання. Адже без цього неможливо точно прорахувати момент, коли жертва увійде в ліфт, двері зачиняться, але кабіна ще не встигне почати рухатися вгору. Зрозуміло, що установка такого устаткування також передбачає доступ до будівлі і тривалі маніпуляції, які неможливо приховати від охорони. Так що версія про "укро-ДРГ" нікчемна. Українські диверсанти не мають доступу в будівлю і можливості довгий час там перебувати і проводити якісь роботи, не викликаючи підозри охорони. Вбивство скоєно якимись посібниками київської хунти, що мають можливість маскуватися під "своїх" для підготовки теракту", - повідомили в популярному пабліку сепаратистів.
убийство моторола

В У подібному ключі висловилися й деякі інші "авторитетні" серед бойовиків спікери.


"За наявними відомостями, особиста охорона була налагоджена на дуже високому рівні - в тому числі і за місцем проживання. Доступ до під'їзду для сторонніх був практично неможливий" - написав колишній командир бойовиків Ігор Стрєлков, який воював разом із Моторолою в Слов'янську.

убийство моторола


"Стрєлковець" Михайло Полинков, який займається вербуванням російських бойовиків для війни на Донбасі також процитував схожий за змістом коментар, з якого випливає, що відомі навіть позивні тих, хто насправді ліквідував Арсенія Павлова.

"Лише кілька людей мають доступ туди і під прикриттям деяких людей. Передаю позивні і імена І.І. Стрєлкову, і якщо зі мною що - І.І. ви знаєте хто це зробив і розпоряджайтесь цією інформацією чесно".

убийство моторола


Також цілком однозначно висловився з приводу того, що сталося, і письменник-сталініст Максим Калашников.

"Женьці Шабаєву подзвонив (офіційний представник ГР "Донецька республіка в Росії".- Ред.). Той упевнений - прибирають народних ватажків за наказом "кураторів". Вони дуже хочуть швидше запхати ЛДНР в Україну", - розповів Калашников.
убийство моторола

"Насправді, мало хто може сперечатися з тим, що Росія реалізує на захоплених територіях Донбасу чіткий сценарій щодо виведення або усунення польових командирів бойовиків, які стояли біля витоків конфлікту і діяли на самому початку війни. Сьогодні таких біля керма в "республіках" залишилося вкрай мало, а ті що є, в основному впали в немилість і в найближчому майбутньому ризикують повторити долю Мотороли й інших його товаришів по нещастю. Ідейні бойовики були потрібні тільки на початковому етапі конфлікту, коли росіянам потрібне було гарматне м'ясо, готове жертвувати собою заради "русского мира". Тепер же їх час минув. Настав етап довгої і затяжної дипломатичної боротьби, в ході якої керівництво Росії буде намагатися інтегрувати захоплені території Донбасу назад до складу України на максимально вигідних для Кремля умовах. У цій боротьбі відморожені польові командири - зайві. Мертвими вони потрібні "русскому миру" більше, ніж живі", - йдеться в публікації.Источник: https://ua.censor.net.ua/p410846
TUZsUVVYTmtRelF3V1V4UmRtbEVVWE5PUjBFd1dVaFJkR1JET1RCTVFXY3dUQzlSYzA1RGVUQk1kbEYyZEVONU1FeEJka3g1T0hZd1RFaFJkblJETlRCTU4xRnpkRU0wTUV4d09EQk1URkZ6WkVNME1FeE1VbWRrUjBNd1RFeFJkbTU2VVd4T1F5c3dURE5SYzJSRGR6QlpSVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору