EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  16182  47

 Досвід показує, що будь-які домовленості з агресором, не варті навіть паперу, на якому вони підписані, - Полторак. ФОТОрепортаж

Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак зустрівся зі стратегічними іноземними радниками і послами Великобританії, Канади та Литовської Республіки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

Повідомляється, що в ході зустрічі сторони обговорили процес реформування українського оборонного відомства, поточний стан виконання Мінських домовленостей і ситуацію в районі проведення антитерористичної операції.

"Ми готові до виконання досягнутих домовленостей з відведення військ від лінії розмежування, як і були готові до виконання попередніх домовленостей, - зазначив генерал армії України Степан Полторак. - Але досвід показує, що будь-які домовленості з агресором, не варті навіть паперу, на якому вони підписані".
минобороны
"Ми зараз на марші. Цей марш - до Європи, Альянсу та демократичних цінностей, - наголосив Міністр оборони України. - Від вас ми очікуємо допомоги під час проведення реформ українського війська, зокрема, аби уникнути помилок та мінімізувати ризики під час реформування".

минобороны

Обговорюючи стан реформування, генерал армії України Степан Полторак розповів про вже затверджені стратегічні документи в оборонному секторі та визначені строки реформування Міністерства, Генерального штабу та Збройних сил України. Також він повідомив, що на завершальному етапі перебуває розроблення Державної програми розвитку Збройних Сил України.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Полторак обговорив з американськими конгресменами надання Україні летальної зброї. ФОТОрепортаж

"Не існує чіткого шаблону, за яким би можна було здійснювати реформи. Тут потрібно враховувати особливості кожної країни, менталітет, територіальне розташування, - зазначив Міністр оборони України. - Основними для нас є принципи та стандарти НАТО".

Спілкуючись сторони прийшли до згоди, що перш за все, радникам потрібно ознайомитися зі стратегічними документами та результатами вже втілених етапів реформування.

минобороны

У свою чергу Стратегічний радник від Великобританії генерал Сер Нік Паркер висловив повагу та підтримку щодо розпочатих процесів реформування. Він, зокрема, зазначив, що розуміє наскільки складно реформувати відомство в умовах бойових дій. Також наголосив на важливості відпрацювання алгоритму роботи групи стратегічних радників. За його словами, окрім вивчення документів потрібно працювати над побудовою довірливих відносин, адже це запорука успішної роботи команди.

минобороны

Пані Джилл Сінклер, радник від Канади, зазначила, що відкритість, яка вже склалася між усіма присутніми на зустрічі, свідчить про високий потенціал подальшої співпраці.

минобороны

Генерал-майор Йонас Андрішкевічус, радник від Литовської Республіки, розповів, що був одним із тих, хто реформував та створював збройні сили Литви, й на власному досвіді знає, на скільки складний та довготривалий процес чекає на Україну.

"За першої ж нагоди Литва протягнула руку дружньої допомоги Україні, - сказав генерал-майор Йонас Андрішкевічус. - Моя присутність у цій команді свідчить про важливість українських реформ для Литви, яка й зараз відчуває загрозу, для Європи та усього світу в цілому".

минобороны
Фото: сайт Міноборони
У свою чергу Міністр оборони України висловив думку, що тільки спільними зусиллями можна зупинити ворога.

Він зазначив, що Україна відчула, хто насправді є другом. Генерал армії України Степан Полторак окремо подякував Послам Великобританії, Канади та Литовської Республіки за активну громадську позицію, яку вони проявляють під час виконання своїх обов'язків на території України.

"Тут присутні повноцінні представники українського суспільства, які не є громадянами України, проте переживають за наше майбутнє та працюють на благо українського майбутнього більше, ніж деякі українці за паспортом, " - сказав генерал армії України Степан Полторак.Источник: https://ua.censor.net.ua/p411444
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkRkMHg1TDFGdU9VTXJNRXgyVW1kMFF5c3dXVVJSYzA1RE5reDVMMUpuVGtNeE1GbFVVWFowUjBFd1RIcFJkVWg2VVhOT1IwRXdUSHBTYkhSSFVHWk9RMk13V21KUmRtUkRLekJNU0ZGMmRFZEJNRXczVVhaa1F6Um1Ua05UTUV4WVVYVTVRelF3VEhKUmMwTkVVV3RrUjBFd1RHcFNaM1JEZHpCTU0xSnNkRWRRWms1RFlUQk1SRkYyWkVOM01FeFVVWE5JZWxGdE9VTTBNRmxNVVhOMFEzYz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору