EN|RU|UK
 Політика України
  8973  22

 КПВВ "Зайцеве" в зоні АТО перенесли в Майорськ. ФОТО

Пропускна спроможність нового пункту пропуску контрольного пункту становить близько 7-8 тисяч осіб і 2 тисяч транспортних засобів на добу.

У зоні АТО поблизу Майорська відкрили новий пункт пропуску в'їзду-виїзду замість КПВВ "Зайцеве", який раніше функціонував на дорожньому коридорі "Горлівка-Артемівськ". Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Рішення про перенесення КПВВ ближче до лінії розмежування ухвалили "для більш якісного посилення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів і вантажів".

кпвв

У ДПСУ зазначають, що це також дозволить зменшити проникнення на підконтрольну територію злочинних елементів і ДРГ.

"Крім того, нове місце розташування КПВВ виведе із сірої зони такі населені пункти, як Зайцеве, Майорськ, Курдюмівка, Одрадівка, Миколаївка, Кодима, зменшить соціальну напругу і виключить необхідність перетинати КПВВ жителями цих населених пунктів", - йдеться в повідомленні.

Активна фаза робіт із перенесення контрольного пункту розпочалася близько двох тижнів тому.

Також читайте: ОБСЄ не змогла потрапити на ділянки розведення сил у Петровському і Станиці Луганській: "Місія готова спостерігати, але їй перешкоджають"

У ДПСУ говорять, що "Майорськ" побудували за вдосконаленою технологією, яка дозволить зменшити час очікування для осіб, які прямують в обидва напрямки.

У КПВВ організовано 29 робочих місць для інспекторів прикордонної служби на 4 в'їзних смугах руху і 4 виїзних, а також облаштовано окрему смугу для руху місцевих жителів. Пропускна здатність тих, хто подорожує пішки буде збільшено вдвічі порівняно із "Зайцевим". У цілому пропускна здатність контрольного пункту становить близько 7-8 тисяч осіб і 2 тисяч транспортних засобів. Задля своєчасного реагування на збільшення пасажиропотоку в КПВВ є змога здійснювати реверсивний рух.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p411580
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNURNREJNTjFGMldIcFJhMDVET1RCWlRGRjFUa2RETUV4WVVtZE9ReXN3V1VSUmRVNUhRakJaVEZGMVRrZElNRXd6VVhORFJGRjJkRU12TUV4WVVtZE9RM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUTFVd1RGaFNaMDVETWpCTUwxSm5Ua00wTUV4eVVYWjBSMEV3VEZSUmRuUkRPVEJaU0ZGMU9VZEVNRXhpVVhOa1EzZG1Ua05WTUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору