EN|RU|UK
 За кордоном
  3622  5

 "Забрали комп'ютер, телефон, все. Їдемо в СК", - прес-секретаря "Правової ініціативи Росії" Ксенію Бабич викликали на допит у справі "Правого сектора". ДОКУМЕНТ

Слідчий комітет РФ викликав прес-секретаря фонду "Правова ініціатива Росії" Ксенію Бабич на допит у справі організації "Правий сектор", забороненої в Росії.

Про це журналіст російської служби "Радіо Свобода" Сергій Хазов-Кассіа повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Він опублікував у соцмережі копію повістки на допит, зазначивши: "Їдемо із Ксенією Бабич у СК. Справа стосується "Правого сектора", виявляється, Ксюша на одному факультеті з їхнім прес-секретарем Артемом Скоропадським вчилася. Забрали комп'ютер, телефон, все".

повестка

Нагадаємо, сьогодні вранці російський журналіст Ілля Шепелін повідомив на своїй сторінці в соцмережі, що співробітники Слідчого комітету вранці прийшли з обшуком до квартири прес-секретаря фонду "Правова ініціатива по Росії" Ксенії Бабич. За його даними, обшук проводять у справі забороненої в Росії української організації "Правий сектор", фігурантом якої є нібито прес-секретар організації Артем Скоропадський, який навчався на журналістському факультеті МДУ разом зі Бабич.

У свою чергу, прес-секретар "Правого сектора" Артем Скоропадський стверджує, що Ксенія Бабич "не має жодного стосунку не те що до "Правого сектора" чи українського націоналістичного руху, але і взагалі до будь-якої української політики. І взагалі є аполітичною людиною".
Источник: https://ua.censor.net.ua/p411581
VEhrNGRrdzVRekF3VERkUmRqbEROREJaU2pnd1NpOVNaMDVEZHpCTVRGRjFUa00xU1U1SFFqQk1XRkYxZEVkRE1FdzNVbWRJZWxGdlRrTXJNRmxJVW14MFIxQT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору