EN|RU|UK
 Політика України
  9954  9
Матеріали за темою:

 Міжнародні навчання "Кленова арка - 2016" стартували на Львівщині. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 7 листопада, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки понад двісті українських, польських, литовських і канадських військовослужбовців взяли участь у церемонії відкриття багатонаціональних командно-штабних навчань "Кленова арка - 2016".

Збройні сили України на навчаннях представляють воїни 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міноборони України.

За словами співкерівника навчань з української сторони підполковника Ігоря Скібюка, переважна більшість військовослужбовців-десантників мають досвід участі в бойових діях у зоні АТО.

"Багатонаціональне навчання "Кленова арка-2016" сприяє поглибленню співпраці та зміцненню відносин у військовій сфері між Україною, Польщею та Литвою. Українські військовослужбовці здобули цінний досвід бойових дій і готові ним поділитися з нашими військовими партнерами. Впевнений, що спільні зусилля будуть ефективними й успішними ", - зазначив підполковник Ігор Скібюк.

ученияучения
До маневрів залучений особовий склад управління литовсько-польсько-української бригади під командуванням заступника командира полковника Володимира Юданова. А у ролі головних інструкторів та посередників виступають досвідчені офіцери ЗС Канади.

"Роль канадських інструкторів під час "Кленової арки-2016" в першу чергу полягатиме у наданні наставництва для військовослужбовців литовсько-польсько-української бригади і приданих підрозділів задля досягнення повної оперативної готовності. Під час навчання військовослужбовці з різних країн співпрацюватимуть, навчатимуться і ділитимуться набутим досвідом ", - наголосив співкерівник навчання з канадської сторони підполковник Джон Вудгейт.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Десантники 95-ї бригади показали, як готуються до передової. ФОТОрепортаж

Військові маневри триватимуть близько двох тижнів. Вони сприятимуть покращенню міжнародних військових відносин між збройними силами країн-учасниць і підвищенню рівня взаємодії багатонаціональних сил.

ученияучения

"Розвиток подій у світі і Східній Європі засвідчив актуальність і необхідність проведення таких навчань, адже у наш час однією зі складових забезпечення національної безпеки є участь у системі колективної безпеки. Наявність підготовленої боєздатної військової складової є важливою умовою, яка здатна забезпечити дотримання міжнародного права і виконання міжнародних договорів. Ми демонструємо готовність та здатність спільно відповідати на гібридні загрози, тренуємо визначені багатонаціональні компоненти та національні елементи системи оборони в управлінні операціями з реагування на кризові ситуації ", - підкреслив керівник навчання, командир 80 окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак.

Також дивіться: Бійці Військової служби правопорядку ЗСУ завершили навчання канадських фахівців з курсу "Застосування сили". ФОТОрепортаж

ученияучения

Планується, що під час "Кленової арки-2016" командний склад одного із батальйонів ВДВ, офіцери якого нещодавно повернулися з району проведення АТО, у складі багатонаціональної бригади набуде навиків для виконання операцій з підтримки миру. Також десантники опанують міжнародні операційні процедури у багатонаціональному військовому середовищі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p413893
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1Ramd3VEV4UmRVNUhTVEJNY2xKc2RFTTNaazVEWXpCYVlsRjJaRU1yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkROR1pPUTJJd1dYcFJjM1JIVnpCTVRGSnBaRU0wTUV3elVYTkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору