EN|RU|UK
 Політика України
  5722  72
Матеріали за темою:

 Інститут нацпам'яті повторно просить Київську кондфабрику Roshen демонтувати пам'ятник Марксу: "Порошенко визнав завершення декомунізації питанням нацбезпеки". ДОКУМЕНТ

Український інститут національної пам'яті повторно відправив Київській кондитерській фабриці "Roshen" лист про необхідність демонтувати пам'ятник Карлу Марксу, що на території фабрики, у рамках виконання закону "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) режимів і заборону пропаганди їх символіки".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Інституту нацпам'яті.

"Український інститут національної пам'яті вдруге надіслав листа до керівництва Київської кондитерської фабрики "Рошен", у якому нагадує про вимогу демонтажу пам'ятника Карлу Марксу на її території, в установленому Законом України порядку. Як стало відомо зі звернень громадян, на території фабрики знаходиться пам'ятник К. Марксу, лідеру міжнародного комуністичного руху та співавтору "Маніфесту комуністичної партії". Вчення "марксизму" стало підґрунтям для утвердження комуністичних тоталітарних режимів на території України та інших країн Східної Європи. Активна меморіалізація засновників комуністичної ідеології Карла Маркса та Фрідріха Енгельса (зокрема, шляхом масового встановлення на їхню честь пам'ятників) були важливою складовою пропаганди ЦККПРС комуністичного тоталітарного режиму. Відповідно до українського законодавства, пам'ятник К. Марксу на території Київської кондитерської фабрики "Рошен" є символікою комуністичного тоталітарного режиму та підлягає обов'язковому демонтажу", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Ніхто не обмежує роботу бізнесу Порошенка в Росії, - Путін

"З огляду на значний суспільний резонанс, а також те, що Президент України Петро Порошенко визнав завершення процесу декомунізації питанням національної безпеки, звертаємося до ПАТ "Київська кондитерська фабрика "Рошен" вдруге. Перший лист із нагадуванням про необхідність демонтажу пам'ятника К. Марксу Інститут надіслав 25 вересня 2015 р. На жаль, офіційної відповіді ми досі не отримали".

рошен декоммунизация марксрошен декоммунизация маркс

Источник: https://ua.censor.net.ua/p414520
TUV4VVVYUmtRell3VERkUmRrNUhSREJNTTFKc2RFTXpNRXhFVW1oMFIxY3dXVGgyVERsRFpqQk1OMUpuVGtNck1GbHFVWFJrUXprd1RISlJkbWs0ZGpCTVZGRjBaRU00TUV3M1VYWmtSME13VEVSUmRHNTZVWFk1UTNjd1RIZHVNRmt2VW1kMFF6a3dUR3BSZFc1NlVYUk9RekV3VEhKUmRuUkRPREJaVUZGMlpFZFhNRXhtVVhOT1IwY3dXbUpTYWpONlVXaDBRemt3V1VoU1ozUkROREJaVEZKbk9VZERTVTVET1RCTVJGSm9kRU12TUV4RVVYWkRabEpxT1VkRE1GcGFPRlZ0T1hwaFIxWjE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору