EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж, Технології
  15440  15

 Медичний хайтек, енергоефективність і авіабудування: українські вчені представили свої винаходи на Innovation Market. ФОТОрепортаж

У Києві сотні українських розробників представили свої винаходи в рамках Міжнародного форуму INNOVATION MARKET. Форум проходить 22-24 листопада в Міжнародному виставковому центрі.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, організаторами виставки та форуму виступили Міністерство освіти і науки, Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з НАНУ та провідними вищими навчальними закладами.

инновации

Студент-винахідник Антон Головаченко демонструє свою розробку екзоскелета UniExo, що дає інвалідам або людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, можливість знову повноцінно пересуватися. UniExo має цілу низку переваг у порівнянні з екзоскелетом, які сьогодні є на ринку. Скоро на Цензор.НЕТ вийде інтерв'ю з Антоном.

инновации

"Біо-1" - розробка ІТО "Нове в медицині". Покращує роботу кровоносної та лімфатичної систем кінцівок, впливаючи навіть на капіляри. Це портативна модифікація більш стаціонарного комплексу, призначена для домашнього користування. За словами розробників, їм надходили пропозиції про продаж технології в Китай і Японію, однак вони відмовилися продати свою розробку. Водночас, є перспективи виходу з цим продуктом на польський ринок. Сьогодні це пристосування використовується в українських санаторіях. Також партії таких апаратів закуповують транспортні компанії для відновлення водіїв-далекобійників.

инновации

Студент 1-го курсу КНУ ім. Т. Шевченка Олексій Давиденко демонструє свій фільтр для спамових зображень, який може бути інтегрований у різні поштові сервіси. Пояснює, чим його розробка краща за наявні аналоги: "Він швидше працює. Великі компанії, які виготовляють подібні фільтри, розуміють, що операція аналізу зображення на спам вимагає значної розрахункової потужності, тому відмовляються від прямолінійного аналізу. Але часто спамери так маскують зображення, що ніяким іншим методом його відрізнити неможливо". Свій винахід Олексій придумав під час навчання в школі, тому сьогодні представляє Малу Академію Наук України.

инновации

Представники НУ "Львівська політехніка" привезли аж чотири винаходи. Зокрема:

Українські вчені розробляють спеціальну автоматизовану систему геофізичного моніторингу. У разі підозри, що будівля чи якийсь об'єкт може почати руйнуватися, ця система повинна виявити координати проблемних точок.

Керівник проекту, к. техн. наук Олександр Заєць розповідає про перспективи: "Після трагедії на Саяно-Шушенській ГЕС у 2009 році ЄБРР виділив величезні кошти для установки подібних систем моніторингу на Канівській, Дніпродзерджинській, Дністерській ГЕС і ДніпроГЕСі. Ми розробляємо для них програмне забезпечення".

инновации
Друга розробка "Львівської політехніки" - гідрогелеві пов'язки. Це найкраща альтернатива марлевим. Мають охолоджувальний ефект. Ці пов'язки вже надійшли у виробництво. Сьогодні стоїть питання про розширення модельного ряду і потужностей виробництва - зокрема на прохання ДСНС.

Серед інших розробок львів'ян - мультиграфен для літієвих джерел живлення (для формування нової ресурсної бази з розряду дешевих і безпечних речовин), а також гібридне джерело електроенергії на базі суперконденстора й акумулятора.

инновации

инновации

инновации

инновации

инновации

инновации

инновации

Розробки в галузі наук про землю.

инновации

Алея стартапів.

На Форумі INNOVATION MARKET відбудеться перший в Україні фізичний краудфандинговий збір коштів. Всі гроші, які будуть зібрані з квитків відвідувачів, будуть спрямовані на фінансування одного з учасників Startup-алеї.

инновации

инновации

Енергоефективні лампи.


инновации

инновации

Оптичні та авіаційні розробки НАУ.

инновации

Источник: https://ua.censor.net.ua/p416235
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmRtUkRkekJaV0ZKc2RFTXdaazVET1RCTVJGSm5PVU0yTUV4Q09EQlpURkYwWkVkR01Fd3pVWFowUXpjd1REZFJjemxIVnpCYVl6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору